Rinkēvičs: Mans paziņojums bija ilgstošu pārdomu rezultāts

Komentāri

Jautāts par to, kas lika par savu netradicionālo seksuālo orientāciju paziņot tieši tagad, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sacīja, ka šādi lēmumi veidojas pakāpeniski un tas esot bijis ilgstošu pārdomu rezultāts.

”Nav tāds viens brīdis, kad pamosties no rīta un izdomā, ka tagad paziņosi to, kas tiešām, kā redzams, ir satricinājis un saviļņojis Latvijas sabiedrību,” sacīja E. Rinkēvičs. Viņš arī pauda, ka būtu varējis ar paziņojumu par savu homoseksualitāti nākt klajā arī pēc gada vai diviem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tie, kas satraucās, ka tas traucēs manam ārlietu ministra darbam, varu pateikt – nē. Jo vairāk domāsim par maniem pienākumiem, jo ātrāk mēs ar šo tēmu samierināsimies,” sacīja ārlietu ministrs.

Jau ziņojām, ka E. Rinkēvičs mikroblogošanas vietnē Twitter paziņoja, ka ir homoseksuāls. Tas radīja plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā.  Tikmēr politologi neuzskata, ka šis paziņojums ietekmēs E. Rinkēviča politisko karjeru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl