Rīgas Zoodārza apmeklētājiem atkal apskatei pieejama Tropu mājas ekspozīcija

0 Komentāru
Rīgas Zoodārza apmeklētājiem atkal apskatei pieejama Tropu mājas ekspozīcija
PUBLICITĀTES FOTO

Rīgas Zoodārza apmeklētājiem atkal apskatei pieejama Tropu mājas dzīvnieku ekspozīcija, informē zoodārza pārstāvji.

Ekspozīcija pieejama ierastajā darba laikā – no plkst. 11.00 līdz 18.45. Tādējādi apmeklētājiem atkal ir iespējams iepazīt Rīgas Zoodārza Tropu mājas iemītniekus – siltajās zemēs mītošos abiniekus, rāpuļus, kukaiņus un citus bezmugurkaulniekus, kā arī nakts dzīvniekus.

Savukārt Tropu mājas gaitenī sadarbībā ar “BJC Rīgas Skolēnu pili” apskatāma Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstāde “Spalvas, zvīņas, kažoki”. Izstādes dalībniekiem bija jāpēta dzīvniekus, to ķermeņu segas krāsas un rakstus, lai savos darbos atklātu novēroto un dažnedažādās tehnikās ar māksliniecisku fantāziju parādītu interesantāko. Daudzveidība un to pielāgojumi videi nu ir aplūkojami bērnu zīmējumos un gleznojumos izstādē Tropu mājā.

Tomēr Rīgas Zoodārzs atgādina, ka Covid-19 dēļ ir jāievēro daži ierobežojumi.

Saskaņā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai valstī spēkā esošajiem noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, Tropu mājas drošam apmeklējumam ieviesti sekojoši ierobežojumi:

    • Vienlaikus Tropu mājā drīkst atrasties limitēts apmeklētāju daudzums no 4 gadu vecuma, kuru kontrolē Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza personāls pie ieejas Tropu mājā. Intensīvas interesentu plūsmas dēļ var nākties uzgaidīt.
  • Tropu mājas apmeklējuma laikā jālieto sejas maska visiem no 7 gadu vecuma. Masku var nelietot bērni, kuri nav sasnieguši 7 (septiņu) gadu vecumu, personas ar acīmredzamiem kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai.
  • Tropu mājas apmeklējuma laikā jāievēro divu metru distance starp mājsaimniecībām.

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza personālam ir tiesības liegt Tropu mājas apmeklējumu personām, kuras neievēro epidemioloģiskās drošības prasības.

Covid-19 sertifikāts neatbrīvo no noteikumu ievērošanas.

Covid-19 ierobežojumu pārkāpumu dēļ Rīgas Zooloģiskais dārzs patur tiesības slēgt apmeklētājiem Tropu mājas ekspozīcijas.

0 Komentāru