Komentāri
Rīgas ”zaķi” dusmīgi – sūdzēsies policijā par Rīgas satiksmi
(Foto: LETA)

Pirmdien, 2. martā, zaķiem.lv aplikācijas autori sola doties uz Valsts policiju (VP) iesniegt paskaidrojumus saistībā ar Rīgas satiksmes (RS) iesniegumu. Par to aplikācijas veidotāji paziņojuši savā Facebook profilā.

”Rīgas Satiksme kā būtiskāko uzņēmumā min savu reputāciju, kuru diemžēl sen jau ir zaudējuši. Parādot savu īsto būtību ne tikai ar iespējams krāpniecisku tīrīšanas līdzekļu iegādi un to saistīto, iespējamo, dokumentu viltošanu. Nemaz nerunājot par Rīgas Satiksmes liekulīgo attieksmi un klajo melošanu 12. februārī izskanējušajā Latvijas Radio 5 intervijā sakot, ka ar zaķiem.lv neplānojam cīnīties, taču kā tagad atklājās, ka Rīgas satiksme jau teju nedēļu iepriekš bija nosūtījusi vēstuli policijai. Tajā vietā, lai sakārtotu uzņēmuma iekšējās problēmas, Rīgas Satiksme mēģina atrast pārkāpumus Zaķiem.lv darbībā, sašutuši ir zaķiem.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktīvisti uzskata, ka ar izveidoto aplikāciju likumu nav pārkāpuši. “Mēs tautu informējam, jo esam par taisnību, nevis krāpšanu un liekuļošanu. Ja RS darītu savu darbu pareizi, zaķiem.lv nemaz nepastāvētu,” pauž aplikācijas izstrādātāji.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl