Komentāri
Rīgas ūdensvada remonts: atjaunota padeve aptuveni 150 ēkām
Foto: F64

Realizējot apjomīgo ūdensvada aizbīdņu nomaiņu, šobrīd atjaunota ūdensapgāde aptuveni 150 ēkām. Joprojām bez ūdensapgādes ir vairāk nekā 150 ēku, tomēr patreizējā darbu gaita ļauj prognozēt, ka līdz pusnaktij, ja neradīsies papildus sarežģījumi, ūdensapgādi visām ēkām būs iespējams atjaunot. Līdz ar ūdensapgādes atjaunošanos, iespējama ūdens uzduļķošanās pilsētas ūdensvadā.

Šobrīd veikta lielākā daļa šajos darbos plānoto aizbīdņu nomaiņa. Brīvības ielā pēc remontdarbiem atjaunots asfalta segums. Nav atjaunots bruģa segums pie Gaisa tilta, Krišjāņa Barona un Brīvības ielu krustojumā, ierobežojot satiksmes plūsmu. Joprojām saglabājas arī citi satiksmes ierobežojumi, tomēr svētdienas pēcpusdienā satiksmes plūsma vairs netiks būtiski kavēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Remontdarbu nobeiguma stadijā, pie atlikušo 3 aizbīdņu nomaiņas, ir radušies inženiertehniski sarežģījumi, tomēr darbu gaita liecina, ka tuvāko līdz vakaram tos izdosies nomainīt.

Remontdarbu laikā dzeramais ūdens ir pieejams no autocisternām. Informācija par autocisternu atrašanās vietām tiek aktualizēta SIA ”Rīgas ūdens” mājas lapā www.rigasudens.lv Jaunākās ziņas, kā arī zvanot uz bezmaksas tālruni 80002122.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl