1 komentārs
Rīgas simboli – ”praids” un stacijas pulkstenis!? Logotipu konkurss nebeidz pārsteigt!
Foto: Rīgas Būvvaldes konkurss

Rīgas pilsētas būvvalde publiskojusi visus 159 darbus, kuri pretendē uz jaunā pilsētas logotipa statusu un 3500 eiro naudas balvu. Labākie, kas izturējuši konkursu, jau ir pamanījušies krist sociālo tīklu lietotāju nežēlastībā, taču arī starp darbiem, kas nav izturējuši atlases kārtu, ir atrodamas īstas “pērles”.

Kaut arī reklāmas un mediju eksperti no iesūtītajiem darbiem ir izvēlējušies labākos pretendentus, iedzīvotāji sociālajos tīklos nav kautrējušies kritizēt autoru domas lidojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sociālajos tīklos valdošais noskaņojums liecina par to, ka ar šādu piegājienu par grafisko dizaineru var kļūt ikviens iedzīvotājs, taču vēl vairāk iedzīvotājus ir uzjautrinājuši darbi, kas nav izturējuši konkursa pirmo kārtu.

Konkursu izturējušie Rīgas logotipi:

“Pērles”, kas neizturēja atlasi:

TOP komentāri

  • oool
    0 0 0

    oool

    Pat no tiem dizainiem, kuri ir izturējuši pirmo kārtu, ir tikai divi dizaini, kuri ir grafiski pareizi, labi un simpātiski izveidoti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl