Rīgas satiksmes biļešu automāts korekti neizdod atlikumu

Komentāri

Rīgas satiksmes biļešu automāts tunelī starp Centrālo staciju un Centrāltirgu jau divas reizes kādai sašutušai sabiedriskā transporta pasažierei nav izdevis korektu atlikumu. Lai arī kopumā summa nav liela, sieviete uzskata, ka šāda situācija nav pieņemama.

”Pērku vienu biļeti, kas maksā 1,15 eiro. Man bija viena eiro monēta un divas 10 eirocentu monētas. Es automātā kopumā iemetu 1,20 eiro, bet piecus centus man tā arī neatdeva. Es zvanīju uz Rīgas satiksmi, lai brīdinātu, ka tas automāts neizdod naudu. Pagāja vairākas dienas, taču, atkal pērkot tur divas biļetes un iemetot automātā trīs eiro, 70 eirocenti atpakaļ netika atdoti!” stāsta kāda neapmierināta sabiedriskā transporta pasažiere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete nobažījusies, ka dienas laikā šajā biļešu automātā uzkrājusies milzīga naudas summa, tādēļ viņai rodas jautājums – kur šī neizdotā nauda tiek novirzīta un kādiem mērķiem izmantota.

Kā viens no skaidrojumiem, kādas nedienas ir piemeklējušas šo biļešu automātu tunelī starp Centrālo staciju un Centrāltirgu, tiek pieļauts, ka Rīgas satiksmes biļešu automātus apsēduši krāpnieki.

Nelielā raidījuma Bez Tabu eksperimentā šajā biļešu automātā un vēl vienā citā biļešu automātā atlikums tika izdots korekti.

Tikmēr Rīgas satiksme pārstāvji iesaka labāk izmantot bezskaidras naudas norēķinus šajos automātos – tie esot drošāki.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl