Komentāri
Rīgas satiksme par invalīda izraidīšanu no trolejbusa: Nav pamata domāt, ka bijis konflikts
Trolejbuss. (Foto: LETA)

Saistībā ar sociālajos tīklos izskanējušo informāciju, ka Rīgas satiksmes 15. maršruta trolejbusā biļešu kontrolieri no sabiedriskā transporta izraidījuši invalīdu bez apliecības, kontrolieriem prasīts paskaidrojums. Noskaidrojies, ka iemesla konfliktiem neesot bijis, portālam Skaties.lv pauda Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

”Rupja attieksme pret pasažieriem no Rīgas satiksmes darbinieku puses nav pieļaujama. Esam šo gadījumu izmeklējuši un pieprasījuši paskaidrojumu no kontrolieriem,” pauda uzņēmuma pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viktors Zaķis, Rīgas satiksme pārstāvis:

Kontrolieri savos paskaidrojumos norāda, ka minētajā transportā esot bijuši divi cilvēki ratiņkrēslā – viens esot bijis transporta salona sākumā, uzrādījis dokumentus un pats izkāpis ārā tajā pieturvietā, kur viņu pārbaudīja. Kontroliere esot pateikusi paldies un viss. Otrs cilvēks esot braucis tālāk vēl pāris pieturas. Nekāda iemesla konfliktiem nav bijis.

Tāpat Rīgas satiksme aicina, ka gadījumā, ja pasažieriem ir papildu informācija par šo gadījumu, ziņot uz e-pastu: info@rigassatiksme.lv.

”Saskaņā ar normatīvajiem aktiem Rīgas satiksmei ir jāveic precīza pasažieru uzskaite, kas nozīmē, ka brauciena reģistrācija ir jāveic ikvienam pasažierim, arī tiem, kuriem ir piešķirta 100% atlaide. Tāpēc arī pasažieriem, kuriem ir piešķirta 100% atlaide, kontrolierim ir tiesības uzlikt soda naudu. Maksājot uz vietas, tie ir trīs eiro. Ja tiek rakstīts rēķins, par pirmo pārkāpuma reizi jāmaksā pieci eiro, un katru nākamo reizi arvien vairāk,” portālam sacīja V. Zaķis.

Jau rakstījām, ka Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma Rīgas satiksme kontrolieri no transporta izlikuši cilvēku ratiņkrēslā, jo viņam mājās bija palikusi invalīda apliecība, kā arī viņš nav nopīkstinājis e-talonu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl