“Rīgas satiksme” izrāda jaunos autobusus

Komentāri

Līdz šā gada beigām uzņēmums “Rīgas satiksme” plāno saņemt 70 jaunus “Solaris Urbino” autobusus.

Polijas ražotājs pirmos trīs autobusus jau ir piegādājis, un tie tuvākā mēneša laikā sāks kursēt Rīgas ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien, 17. oktobrī, “Rīgas satiksme” demonstrēja jaunos autobusus. Kaut arī vizuāli tie paši neatšķiras no šobrīd pasažieru pārvadājumos izmantotajiem, jaunie autobusi ir ar modernizētām virsbūvēm.

To salonos ir izvietotas vairākas elektronisko ierīču uzlādes ligzdas, kā arī šiem autobusiem ir modernizēti saloni, proti, ražotājs izmanto jaunu pieeju virsbūves karkasa ražošanā, kas padara tos vieglākus par iepriekš ražotajiem un tādējādi ļauj ieekonomēt degvielu.

Jaunie autobusi ir daļa no 2013. gadā noslēgtā, 76 miljonu eiro lielā iepirkumu līguma, kas paredz kopumā, līdz 2019. gadam iegādāties 175 jaunus pilsētas autobusus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl