Komentāri
Rīgas rātsnamā cilvēki pulcējas uz labdarības tirdziņu
(Foto: LETA)

Rīgas rātsnamā šodien simtiem cilvēku pulcēja labdarības tirdziņš, kuru tradicionāli rīko starptautiskais sieviešu klubs.

Tirdziņā jau, kā ik gadu, piedalījās ārvalstu vēstnieku kundzes, kuras bija pamatīgi gatavojušās šim labdarības pasākumam. Sākot ar tālo Japānu un beidzot ar Latvijas kaimiņiem, tirdziņā apmeklētājiem tika piedāvāti dažādi labumi no 25 valstīm. Visi labdarības tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks pie tiem, kuriem šobrīd palīdzība nepieciešama visvairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautiskā sieviešu kluba Latvijā prezidente Ina Forande:
Mums ir 16 labdarības organizācijas, ar ko mēs strādājam kopā, varu minēt Irlavas bērnu nams, SOS bērnu ciemats, Auces namiņš, visi līdzekļi tiek novirzīti viņiem, jo par to algu nesaņemam.

Tirdziņa laikā notika arī dažādas labdarības izsoles, kuru laikā apmeklētāji var saņemt dažādas vērtīgas dāvanas. Taču galvenais mērķis ir palīdzēt tiem, kuriem klājas visgrūtāk. Pērn Ziemassvētku tirdziņā tika iegūti 26 tūkstoši eiro, kas aizceļoja kā palīdzība trūkumcietējiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl