Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs pārcēlies uz jauno VID ēku

Komentāri
Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs pārcēlies uz jauno VID ēku
Foto: LETA

Uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jauno ēku pārceļas Rīgas rajona klientu apkalpošanas centra darbinieki, kas līdz šim strādāja Skanstes ielā 50/54, informē VID darbinieki.

Tāpat arī saistībā ar VID Pārdaugavas klientu apkalpošanas centra pārcelšanu uz Talejas ielu 1, Rīgā, no 5. augusta M.Nometņu ielā 39, Rīgā, klientu apkalpošana tiek pārtraukta. Turpmāk klientu apkalpošanas centra zemāk minētos pakalpojumus Pārdaugavā būs iespējams saņemt Eduarda Smiļģa ielā 46.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Talejas ielā 1 jau darbojas un klientus apkalpo šādas VID struktūrvienības: VID Muitas pārvalde (tajā skaitā arī Muitas laboratorija), Nodokļu pārvalde, VID Lielo nodokļu maksātāju apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvalde, Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde, Personālvadības pārvalde, Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvalde, Finanšu pārvalde, Iekšējā audita daļa un Juridiskās pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvalde.

Jūlija sākumā darbu jaunajā VID ēkā ir uzsākusi arī Nodokļu kontroles pārvalde, un no 25.jūlija – Informācijas sistēmu drošības pārvaldības daļa.

Iepriekš mediji vēstīja, ka valstij par jaunās VID Mežaparka administratīvās ēkas nomu, apsaimniekošanu un komunālajiem maksājumiem nākamajos 30 gados varētu nākties tērēt ap 215,9 miljoniem latu jeb aptuveni 307,3 miljonus eiro.

Lasi vēl