Komentāri
Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs pārcēlies uz jauno VID ēku
Foto: LETA

Uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jauno ēku pārceļas Rīgas rajona klientu apkalpošanas centra darbinieki, kas līdz šim strādāja Skanstes ielā 50/54, informē VID darbinieki.

Tāpat arī saistībā ar VID Pārdaugavas klientu apkalpošanas centra pārcelšanu uz Talejas ielu 1, Rīgā, no 5. augusta M.Nometņu ielā 39, Rīgā, klientu apkalpošana tiek pārtraukta. Turpmāk klientu apkalpošanas centra zemāk minētos pakalpojumus Pārdaugavā būs iespējams saņemt Eduarda Smiļģa ielā 46.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Talejas ielā 1 jau darbojas un klientus apkalpo šādas VID struktūrvienības: VID Muitas pārvalde (tajā skaitā arī Muitas laboratorija), Nodokļu pārvalde, VID Lielo nodokļu maksātāju apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvalde, Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde, Personālvadības pārvalde, Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvalde, Finanšu pārvalde, Iekšējā audita daļa un Juridiskās pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvalde.

Jūlija sākumā darbu jaunajā VID ēkā ir uzsākusi arī Nodokļu kontroles pārvalde, un no 25.jūlija – Informācijas sistēmu drošības pārvaldības daļa.

Iepriekš mediji vēstīja, ka valstij par jaunās VID Mežaparka administratīvās ēkas nomu, apsaimniekošanu un komunālajiem maksājumiem nākamajos 30 gados varētu nākties tērēt ap 215,9 miljoniem latu jeb aptuveni 307,3 miljonus eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl