Komentāri

Pagaidām neesot skaidrības, vai vietā, kur Rīgas pilī nogāzās lustra, ir pārbaudīta siju nestspēja – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Valsts nekustamo īpašumu valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tols.

Pēdējā laikā atjaunotajā Rīgas pilī gadījušies vairāki incidenti – janvāra sākumā konstatēta ūdens sūkšanās no griestiem, bet februārī nokritusi lustra. Komentējot pēdējo gadījumu, Tols atzina, – turpat foajē atrodas otra līdzīga lustra un nekavējoties nolīgti speciālisti, kas pārbaudītu gan to, gan tās stiprinājumus un problēmas neesot konstatētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc lustras nokrišanas es nekavējoties ierados pilī un redzēju, ka stiprinājums ir iznācis no sijas. (..) Stiprinājums ir vecā tipa, un, protams, ka nestspēja bija jāpārbauda,” norāda Tols. Pagaidām vēl nav skaidrības, vai vietā, kur krita lustra, siju nestspēja ir pārbaudīta.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl