Rīgas pilī atklāti daži defekti; Vējonis tur vēl nevar pārcelties

2 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis uz izremontētajām Rīgas pils telpām vēl nepārcelsies, jo tur konstatēti dažādi defekti.

Valsts prezidenta kanceleja par vairākiem miljoniem izremontētajās telpās konstatējusi desmitiem vizuālo un tehnisko defektu. Pirms Rīgas pils telpas pieņemt lietošanā, Valsts nekustamiem īpašumiem iesniegts saraksts ar lietām, kas jānovērš. Pils apsaimniekotājs gan tikai daļu konstatēto trūkumu piekrīt saukt par defektiem, tomēr sola, ka viss būs kārtībā līdz maijam, kad plānots slēgt līgumu ar Valsts prezidenta kanceleju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arnis Bladons, Valsts nekustamie īpašumi pārstāvis:

Jā, ir kāds kreņķis, nolūza kliņķis durvīm, pats redzēju, biju pilī, redzēju to kliņķi… Nu nopirka simts kliņķus, nu viens izrādījās brāķis. To nomainīs, tas ir darba procesā, taču to es nesauktu par defektu. Krāns pieskrūvēts nedaudz šķībi, jā, pareizi, aizrādīja, pagriezīs pareizā virzienā. No tā pils nesabruks.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Aivis
  0 0 0

  Aivis

  Latvijā nav normālu celtniecības firmu,un nav normālu celtnieku.Visas jaunās uzceltās ēkas ir sliktas kvalitātes,un vienai otrai jau kādā otrajā trešajā gadā pēc nodošanas eksplotācijā parādas plaisas.Nevienam neiesaku pirkt vai iegādāties kredītā,dzīvokļus jaunuzceltajās ēkās.Pēc tam būs jānožēlo.......Šeit ir tāds princips pa lēto uzcelt pa dārgo pārdot!!!!un ja kada ēka sbruks tad atbildīgo nebūs.....to varu garantēt,un ja kāds būs tad tiks cauri ar rējienu....maxima lieta ir spilgts piemērs,,,,,,krievs teiktu pahazuha....:)
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Man bija dzila ciena pret žurnālistu A.Bļodonu par vina darbu, bet tagad vina komentāri, kas nonākuši mēdijos no amatpersonas A.Bļodona, rada nepatikamas sajūtas-celtnieki drīkst haltūrēt, no tā pils nesabruks,vēl bija taisnošanās par kluba telpu pievākšanu(likuma ietvaros), kad tajā bija veikts labs remonts par klubiņa līdzekliem.Ierēdna burta kalpa tipiska runa,žēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl