Komentāri
Rīgas pašvaldība šoziem plāno nodrošināt vismaz piecu slidotavu darbību
Cilvēki slido Rīgas publiskajā slidotavā pie Kongresu nama. (Zane Bitere / LETA)

Rīgas pašvaldība šoziem plāno nodrošināt vismaz piecu slidotavu darbību dažādās pilsētas apkaimēs, turklāt plānots ierīkot arī divas jaunas slēpošanas trases, pastāstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Domes pārziņā esošās slidotavas šosezon atradīsies Uzvaras bulvārī esošajā ziemas un atpūtas parkā, reģionālajos sporta centros “Sarkandaugava” un “Ķengarags”, kā arī pie divām izglītības iestādēm – Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas un Rīgas 84.vidusskolas.

Vilde skaidro, ka šogad beidzās līgumsaistības ar pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošināja publiskās slidotavas pakalpojumu Rīgas pilsētai pēdējos četrus gadus, tādēļ tika izsludināts iepirkums. Tomēr tas beidzās bez rezultāta, jo pieteicās tikai viens pretendents, kura piedāvātā līgumcena pārsniedza Izglītības, kultūras un sporta departamenta finanšu iespējas.

Šobrīd norisinās sarunu procedūra, lai departaments varētu nodrošināt publiskās slidotavas darbību.

Vilde norāda, ka pie izglītības iestādēm esošās slidotavas tiek uzturētas ar dabīgā ledus palīdzību, proti, ja būs sals un laikapstākļi ļaus veidoties noturīgai ledus kārtai, tad slidotavas darbosies, ja ne – tad nedarbosies.

Ziemas sporta un veselīga dzīves veida aktivitāšu atbalstītāji varēs atpūsties arī pilsētā esošajās slēpošanas trasēs – Uzvaras parkā un pie Rīgas 84. vidusskolas. Turklāt Rīgā plānots ierīkot divas jaunas slēpošanas trases Aniņmuižas mežā un Lucavsalā, norādīja Vilde.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl