Komentāri
Rīgas parkos uz soliem atstāj īpašas grāmatas, lai veicinātu cilvēku iecietību
Kaspars Krafts / f64

Rīgas parkos valda pozitīvas noskaņas. Vairākos no tiem izliktas grāmatas ar mērķi mudināt sabiedrību labvēlīgāk attiekties pret sirmgalvjiem un cilvēkiem ar invaliditāti.

Vairākos galvaspilsētas parkos garāmgājēji varēja paņemt līdzi, lai vēlāk izlasītu un nodotu tālāk citiem, Jena Ahlboma grāmatu “Jonotans no Kaiju kalna”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas ir aizkustinošs stāsts, kas rosina domāt un mainīt savu attieksmi pret cilvēkiem, kas atšķiras no citiem. Akcijas rīkotāji vēlas aicināt mūs aizdomāties, cik Latvijas sabiedrība ir atvērta un pieejama cilvēkiem ar invaliditāti.

Kopumā parkos atstātas 50 šīs grāmatas, un, kā novēroja akcijas rīkotāji, pāris stundu laikā tās jau bija nonākušas pie lasītājiem. Akcija turpināsies tik ilgi, kamēr grāmatas ceļos no viena cilvēka pie otra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl