Komentāri
Rīgas parkos uz soliem atstāj īpašas grāmatas, lai veicinātu cilvēku iecietību
Kaspars Krafts / f64

Rīgas parkos valda pozitīvas noskaņas. Vairākos no tiem izliktas grāmatas ar mērķi mudināt sabiedrību labvēlīgāk attiekties pret sirmgalvjiem un cilvēkiem ar invaliditāti.

Vairākos galvaspilsētas parkos garāmgājēji varēja paņemt līdzi, lai vēlāk izlasītu un nodotu tālāk citiem, Jena Ahlboma grāmatu “Jonotans no Kaiju kalna”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas ir aizkustinošs stāsts, kas rosina domāt un mainīt savu attieksmi pret cilvēkiem, kas atšķiras no citiem. Akcijas rīkotāji vēlas aicināt mūs aizdomāties, cik Latvijas sabiedrība ir atvērta un pieejama cilvēkiem ar invaliditāti.

Kopumā parkos atstātas 50 šīs grāmatas, un, kā novēroja akcijas rīkotāji, pāris stundu laikā tās jau bija nonākušas pie lasītājiem. Akcija turpināsies tik ilgi, kamēr grāmatas ceļos no viena cilvēka pie otra.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl