Komentāri
Rīgas namu pārvaldnieks piedāvā slēgt dalītu apkures rēķinu
FOTO: LETA

Rīgas namu pārvaldnieks informē, ka no 2014.gada 18.decembra piedāvās saviem klientiem iespēju slēgt vienošanos par dalītu apkures rēķina apmaksu. Tas nozīmē, ka apkures sezonas laikā klients katru mēnesi apmaksā 50% no apkures izmaksām, bet 50% samaksā pēc apkures sezonas beigām.

Vienošanās paredz, ka atlikušo summu pārvaldnieks sadalīs četrās vienādās daļās un iekļaus rēķinos no jūnija līdz septembrim. Visa apkures rēķinu summa klientam būs jāsedz pilnībā līdz 2015.gada 30.septembrim.

Lai noslēgtu vienošanos par atlikto apkures maksājumu, dzīvokļa īpašnieks var vērsties jebkurā RNP Klientu apkalpošanas centrā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Iespēja vienoties, par atlikto maksājumu 50% apmērā no rēķina, būs pieejama tiem RNP klientiem – fiziskām personām, kuru kopējais parāds nepārsniedz 300 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl