Rīgas Namu pārvalde mājas kāpņutelpas sabrukšanā vaino pašus iedzīvotājus

Komentāri

Pārdaugavas iedzīvotāji sašutuši par Rīgas Namu pārvaldes gauso rīcību, jo sestdien daļēji sagruvušās ēkas sienas nostiprināšana zsākta tikai pirmdienas pēcpusdienā.

Divstāvu ēkas greizā siena jau otro dienu draud nogāzties pilnībā. Tas nozīmēs neatgriezeniskus bojājumus ne tikai bīstamajai ēkai, bet arī blakus namam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien bīstamo ēku apskatīja tās apsaimniekotāji Rīgas Namu pārvaldes darbinieki, taču nekādu skaidrību nevarēja ieviest. Dienas vidū ieradās arī neatkarīgais būvinspektors. Pēc neilgas apgaitas viņš skaidro, ka līdz risinājumam būs vēl jāpagaida.

Skaties foto!

“Vakar visu diennakti, aizvakar pusdienu – šitā māja šādā stāvoklī un neko nedara, lai uzlabotu cilvēkiem apstākļus!” sūdzas kāda šīs mājas iedzīvotāja.

Bīstamības dēļ tagad grūstošajā ēkā neviens netiek ielaists, cilvēkiem dzīvokļos joprojām atrodas dokumenti, nauda un arī citas lietas. Brūkošās ēkas iedzīvotāji tagad mitinās pie radiem, paziņām vai arī dienesta viesnīcā.

Rīgas Namu pārvalde norāda, ka bīstamā situācija izveidojās iedzīvotāju vainas dēļ

Gan iegruvušās ēkas, gan arī blakus tāda paša nama pagrabs mirkst ūdenī. Iedzīvotāji ir atteikušies no uzkrājumu veidošanas un tātad arī remonta.

Skaties video!

16 dzīvokļi iebrukušajā namā Buru ielā ir Rīgas pašvaldības īpašums

16 no 29 dzīvokļiem iebrukušajā namā Buru ielā 9 ir Rīgas pašvaldības īpašums, informē Rīgas domes pārstāve Dzintra Āboliņa.

Jau ziņots, ka 7. martā ap plkst. 23.00 Rīgā, Buru ielā, sabrukusi kādas divstāvu dzīvojamās mājas kāpņutelpa starp pirmo un otro stāvu, kā arī bojāta mājas ārsiena. Dzīvības un veselības apdraudējuma dēļ no šīs ēkas, kā arī no blakus mājas evakuēti kopumā 16 cilvēki.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl