“Rīgas meži” aicina sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām no “Mežaparka” digitālās izstādes “Mans Mežaparks” veidošanai

0 Komentāru
“Rīgas meži” aicina sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām no “Mežaparka” digitālās izstādes “Mans Mežaparks” veidošanai
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Svinot kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” 120 gadus, pašvaldības uzņēmums “Rīgas meži” aicina ikvienu piedalīties digitālo fotogrāfiju izstādē par kultūras pasākumiem, koncertiem, sporta nodarbībām un aktivitātēm, kas apmeklētas “Mežaparkā”, informēja uzņēmumā.

Šogad “Mežaparks” svin apaļu jubileju klusā laikā, kad klātienes svinēšana jāatliek, taču virtuāli svinēt drīkst. Tāpēc uzņēmums aicina pārskatīt “Mežaparkā” uzņemtās fotogrāfijas un dalīties ar tām sociālajos tīklos, klāt pievienojot tēmturi #MansMežaparks. Tās tiks sadalītas dažādās tēmās, un par katru tēmu “Facebook” lapā “Kultūras un atpūtas parks “Mežaparks”” tiks veidota digitāla izstāde.

No “Facebook”, “Instagram” un “Twitter” iesūtītajām fotogrāfijām ar datorprogrammas palīdzību tiks izlozēti autori, kam uzņēmums dāvinās Rīgas ekotūrisma ceļvedi “Mežaparks”.

Parkā katru gadu notikuši dažādi pasākumi, un “Mežaparks” ar nepacietību gaida, kad ikdiena ieies vecajās sliedēs, lai atkal satiktos un kopā piedzīvotu prieka mirkļus un pozitīvas emocijas pasākumos “Mežaparkā”, norāda uzņēmumā.

0 Komentāru