2 komentāri

No 1. marta lidostas pasažieriem jārēķinās, ka visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu lidostās, tostarp Rīgas lidostā, būs jāierodas vismaz divas stundas pirms lidojuma, jo stāsies spēkā jauni drošības noteikumi, kas paredz lielāku pasažieru līdzpaņemto mantu kontroli.

Pēteris Tārs, VAS Starptautiskā lidosta Rīga pārstāvis:

Tas nozīmē to, ka pasažieriem, iespējams, nāksies nedaudz ilgāk aizkavēties šajās drošības pārbaudēs, bet tas noteikti neietekmēs gaidīšanas laiku tik drastiski kā tas bija 2006. gadā, kad tika ieviesta šķidrumu kontrole.

Tas, kāpēc šādi papildu drošības noteikumi tiek ieviesti, skaidrots ar ”apdraudējuma audita” rezultātiem. Šādi auditi ik gadu tiek veikti visā pasaulē, un šobrīd secināts, ka pirms iekāpšanas lidmašīnā nepieciešams vēl striktāk pārbaudīt pasažierus un viņu līdzi paņemtās mantas. Iespējams, ka tas saistīts ar pēdējo gadu aktualitāti – terorismu un tā draudiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā jaunie noteikumi skar drošību, tad sīkāka informācija par to, kas tieši tiks pārbaudīt un kuras personas varētu pārbaudīt pastiprināti, netiek atklāts. LNT Ziņu uzrunātie lidostas pasažieri jaunos drošības noteikumus vērtē pretrunīgi, bet ierašanos lidostā agrāk neuzskata par lielāko apgrūtinājumu.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Daina
  • EX-RIX
    0 0 0

    EX-RIX

    nu pa lielam jau nekas nemainas, ta pat jau bija pirms tam, un ta pasaziere gan ir gudra, jebkuru somu kura ir iespejams kad ir kaut kas bistams var atvert vai nu ar vai bez pasaziera klatbutnes, (policijas klatbutne) gan jau ka baidas ka ieraudzis kadu vibratoru :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl