Rīgas lidostā saslīdējusi KHL komandas Toljati ”Lada” lidmašīna; lidosta atsākusi darbu

0 Komentāru
Rīgas lidostā saslīdējusi KHL komandas Toljati ”Lada” lidmašīna; lidosta atsākusi darbu
Foto: LETA

Lidostā ”Rīga” noticis gadījums ar aviokompānijas ”Vim Airlines” čarterreisa no Ufas gaisa kuģi, kas pirms pacelšanās saslīdēja uz skrejceļa. Šobrīd lidosta jau atsākusi darbu.

Kā informē lidosta “Rīga”, pēc sākotnējās informācijas gaisa kuģī atradās 40 pasažieri un 7 apkalpes locekļi. Negadījumā neviens cilvēks nav cietis. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, lidmašīnā atradusies Kontinentālās hokeja līgas komanda Toljati “Lada”.

Kā liecina vietnes “Flightradar24” informācija, slēgtā skrejceļa dēļ daudzi ienākošie reisi lidostā “Rīga” bija spiesti riņķot debesīs vai arī mainīt lidojuma virzienu, taču pēc šobrīd pieejamās informācijas ap plkst. 14.00 tajā atsākti lidojumi – nolaidušies reisi no Frankfurtes, Helsinkiem, Amsterdamas, Parīzes un Trondheimas.

Kā telefonsarunā ar TV3 skaidroja Toljati “Lada” galvenais treneris Artis Ābols, saslīdēšanas dēļ lidmašīna noskrējusi arī no skrejceļa. “Pa lauku pabraucām. Lidmašīna nepaspēja ieskrieties un “aizvilka” pa labi,” par notikušo stāsta treneris.

Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, negadījums noticis, jo lidaparāta kreisais dzinējs nav izgājis uz pacelšanās jaudu. “Labi, ka bija mazs ātrums,” norāda treneris. Šobrīd komandas hokejisti atrodas lidostā un gaida nākamo reisu.

Foto: lidmašīnas riņķo virs Rīgas lidostas

0 Komentāru