Rīgas lidostā saslīdējusi KHL komandas Toljati ”Lada” lidmašīna; lidosta atsākusi darbu

Komentāri
Rīgas lidostā saslīdējusi KHL komandas Toljati ”Lada” lidmašīna; lidosta atsākusi darbu
Foto: LETA

Lidostā ”Rīga” noticis gadījums ar aviokompānijas ”Vim Airlines” čarterreisa no Ufas gaisa kuģi, kas pirms pacelšanās saslīdēja uz skrejceļa. Šobrīd lidosta jau atsākusi darbu.

Kā informē lidosta “Rīga”, pēc sākotnējās informācijas gaisa kuģī atradās 40 pasažieri un 7 apkalpes locekļi. Negadījumā neviens cilvēks nav cietis. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, lidmašīnā atradusies Kontinentālās hokeja līgas komanda Toljati “Lada”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina vietnes “Flightradar24” informācija, slēgtā skrejceļa dēļ daudzi ienākošie reisi lidostā “Rīga” bija spiesti riņķot debesīs vai arī mainīt lidojuma virzienu, taču pēc šobrīd pieejamās informācijas ap plkst. 14.00 tajā atsākti lidojumi – nolaidušies reisi no Frankfurtes, Helsinkiem, Amsterdamas, Parīzes un Trondheimas.

Great time in Riga🚀🚨✈️🛫

A post shared by Glebа (@_gleba_) on

Kā telefonsarunā ar TV3 skaidroja Toljati “Lada” galvenais treneris Artis Ābols, saslīdēšanas dēļ lidmašīna noskrējusi arī no skrejceļa. “Pa lauku pabraucām. Lidmašīna nepaspēja ieskrieties un “aizvilka” pa labi,” par notikušo stāsta treneris.

Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, negadījums noticis, jo lidaparāta kreisais dzinējs nav izgājis uz pacelšanās jaudu. “Labi, ka bija mazs ātrums,” norāda treneris. Šobrīd komandas hokejisti atrodas lidostā un gaida nākamo reisu.

Foto: lidmašīnas riņķo virs Rīgas lidostas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl