Rīgas lidostā divās dienās plāno sagaidīt vairāk nekā 600 pasažieru no Lielbritānijas

22 komentāri
Rīgas lidostā divās dienās plāno sagaidīt vairāk nekā 600 pasažieru no Lielbritānijas
PAULA ČURKSTE, LETA

Atsākoties pasažieru pārvadājumiem no un uz Lielbritāniju, Rīgas lidostā divās dienās plāno sagaidīt 634 pasažierus no šīs valsts, aģentūru LETA informēja lidostas pārstāve Laura Kulakova.

Sestdien, atsākoties pasažieru pārvadājumiem, lidostā “Rīga” divos reisos ielidoja 179 pasažieri no Lielbritānijas.

Šodien plānots sagaidīt kopumā 455 pasažierus. Divi reisi jau ir notikuši, bet gaidāmi vēl trīs.

Savukārt uz Apvienoto Karalisti sestdien divos reisos izlidojuši 254 pasažieri, bet šodien kopumā plānoti 539 šādi pasažieri. Trīs reisi uz Lielbritāniju šodien jau izpildīti, bet vēl divi ir gaidāmi.

Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve Ilze Arāja aģentūrai LETA atklāja, ka Ministru kabineta rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” noteikts, ka persona, kas ierodas Latvijā no Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes, lidostā veic Covid-19 testu.

Minēto personu laboratoriskā izmeklēšana uz Covid-19 tiks veikta par valsts budžeta līdzekļiem. Gadījumā, ja persona varēs dokumentēti apliecināt, ka ir izslimojusi Covid-19 vai tuvāko 72 stundu laikā jau veikusi testēšanu, persona varēs neveikt testu lidostā.

Jau ziņots, ka sestdien atsākušies pasažieru pārvadājumi uz un no Apvienotās Karalistes.

Iepriekš, ņemot vērā ziņas par jaunu Covid-19 paveidu, Latvija, līdzīgi kā citas Eiropas valstis, aizliedza pasažieru pārvadājumus uz Apvienoto Karalisti no 21. decembra līdz 1. janvārim.

22 komentāri