Komentāri

Rīgas kā Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietas stāsts aplidojis arī ārvalstu medijus.

Ziņu aģentūra Associated Press vēsta par dažādām eglīšu instalācijām visapkārt Rīgai, kuras tapušas ar vietējo mākslinieku rokām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas ir pretstatā tradicionālajām Ziemassvētku gaismiņām, dekorācijām un skujām. Rīga meklē jaunu veidu, kā paust šo svētku sajūtu. Ziemassvētku eglīte šo svētku sākums, un tā var iegūt daudz dažādas formas,” AP mājaslapā citēts viens no projekta dizaineriem – Visvaldis Asaris.

Tāpat AP vēsta par 2010. gadā iedibināto tradīciju, svinot 1500 gadus, kopš Rīgā izdekorēta pasaulē pirmā Ziemassvētku eglīte.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl