Rīgas dzemdību namā šogad varētu sasniegt pirmskrīzes “bēbīšu buma” rekordu

Komentāri

Lai arī jaundzimušo skaits vēl aizvien nespēj pārsniegt mirušo skaitu un joprojām esam zem psiholoģiski nozīmīgās divu miljonu iedzīvotāju atzīmes, Rīgas dzemdību namā šogad varētu tikt sasniegts pirmskrīzes, 2008. gada, ”bēbīšu buma” rekords.

Mediķi prognozē, ka šogad Rīgas dzemdību namā varētu pasaulē nākt septiņi tūkstoši mazuļu. Šogad jau ir piedzimuši vairāk nekā pieci tūkstoši mazuļu. Savukārt Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā šogad piedzimuši vairāk nekā 1,5 tūkstoši bērnu, kas nedaudz pārsniedz pērnā gada rādītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Demogrāfiskie rādītāji uzlabojas arī kopumā Latvijā – šogad jaundzimušo skaits audzis par vairāk nekā 700 mazuļiem. Vislabākie dzimstības rādītāji ir Rīgā un Pierīgā, kas par vairāk nekā 300 mazuļiem vairāk nekā pērn.

Tendences rāda, ka pēdējo gadu laikā pieaug vecums, kurā mātes dzemdē pirmos bērnus.

Latvijā ir arī aptuveni 33 tūkstoši daudzbērnu ģimeņu – visvairāk ir tādu, kurās aug trīs atvases.

Plašāk par šo tematu – raidījuma 900 sekundes sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl