Rīgas domes ceļu uzturētāji: Tas sniegs ļoti ātri sasniga

Komentāri
Rīgas domes ceļu uzturētāji: Tas sniegs ļoti ātri sasniga
LETA

Iedzīvotāju daudzās sūdzības par netīrītām ielām, apgrūtinātu pārvietošanos un sabiedriskā transporta kavēšanos saņemtas Rīgas domes atbildīgajās iestādēs. Tās devušas savu skaidrojumu, kādēļ sniegs netika notīrīts.

Pirmdien, 4. janvārī, tika sasaukta operatīvās vadības štāba sēde, lai spriestu par ātriem risinājumiem ceļu stāvokļu uzlabošanai. Tiesa gan, Rīgas domes vadība secinājusi – ārkārtas situācija nav izveidojusies, un ar šā brīža 49 tehnikas vienībām, viņuprāt, pilnībā pietiekot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ojārs Trauce, Rīgas domes Satiksmes departamenta ielu uzturēšanas daļas vadītāja p.i.:

Tas sniegs ļoti ātri sasniga. Mašīna nobrauca, nokaisīja, un nākamajā reizē automašīna tajā pašā vietā būs ne ātrāk kā pēc trīs stundām. Ja nepārtraukti krīt sniegs, tad sniegs var diezgan daudz sasnigt.

Foto: sniegs un putenis Latvijā


Pieņemts lēmums sākt naktī uz otrdienu izvest sašķūrēto sniegu ārpus pilsētas centra. Tāpat arī pakāpeniski uz dažām stundām plānots slēgt stāvvietas pilsētas centrālajā daļā, līdz mirklim, kamēr katru no tām atbrīvos no sniega.

Cilvēki šokā par netīrītajiem ceļiem; gatavi ”samesties” smiltīm un sālim tīrīšanai

Daļa Latvijas iedzīvotāju, kuriem ir automobilis, ir pamatīgi sašutuši, ka svētdien teju uz visiem Latvijas ceļiem braukšanas apstākļi bija tādi, ka pārvietoties varēja tikai ar grūtībām. Cilvēki sociālajos tīklos pauž viedokli, ka katrs varētu ”samesties” pa saujiņai smilšu un sāls, lai tikai ceļi tiktu notīrīti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl