Rīgas domes ceļu uzturētāji: Tas sniegs ļoti ātri sasniga

Komentāri
Rīgas domes ceļu uzturētāji: Tas sniegs ļoti ātri sasniga
LETA

Iedzīvotāju daudzās sūdzības par netīrītām ielām, apgrūtinātu pārvietošanos un sabiedriskā transporta kavēšanos saņemtas Rīgas domes atbildīgajās iestādēs. Tās devušas savu skaidrojumu, kādēļ sniegs netika notīrīts.

Pirmdien, 4. janvārī, tika sasaukta operatīvās vadības štāba sēde, lai spriestu par ātriem risinājumiem ceļu stāvokļu uzlabošanai. Tiesa gan, Rīgas domes vadība secinājusi – ārkārtas situācija nav izveidojusies, un ar šā brīža 49 tehnikas vienībām, viņuprāt, pilnībā pietiekot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ojārs Trauce, Rīgas domes Satiksmes departamenta ielu uzturēšanas daļas vadītāja p.i.:

Tas sniegs ļoti ātri sasniga. Mašīna nobrauca, nokaisīja, un nākamajā reizē automašīna tajā pašā vietā būs ne ātrāk kā pēc trīs stundām. Ja nepārtraukti krīt sniegs, tad sniegs var diezgan daudz sasnigt.

Foto: sniegs un putenis Latvijā


Pieņemts lēmums sākt naktī uz otrdienu izvest sašķūrēto sniegu ārpus pilsētas centra. Tāpat arī pakāpeniski uz dažām stundām plānots slēgt stāvvietas pilsētas centrālajā daļā, līdz mirklim, kamēr katru no tām atbrīvos no sniega.

Cilvēki šokā par netīrītajiem ceļiem; gatavi ”samesties” smiltīm un sālim tīrīšanai

Daļa Latvijas iedzīvotāju, kuriem ir automobilis, ir pamatīgi sašutuši, ka svētdien teju uz visiem Latvijas ceļiem braukšanas apstākļi bija tādi, ka pārvietoties varēja tikai ar grūtībām. Cilvēki sociālajos tīklos pauž viedokli, ka katrs varētu ”samesties” pa saujiņai smilšu un sāls, lai tikai ceļi tiktu notīrīti.

Lasi vēl