Rīgas dome sola pilsētas ielas no sniega attīrīt divu līdz trīs dienu laikā

Komentāri

Kopš vakardienas karstākā sarunu tēma Rīgā ir pēkšņi uzsnigusī milzu sniega sega, kas galvaspilsētā sasniegusi 25 centimetru atzīmi. Autovadītāji ir dusmīgi, jo pašvaldība nespēj tikt galā ar ceļu tīrīšanu. Domnieki sola naktī sākt sniega izvešanu, un nepieciešamības gadījumā pat evakuēt uz ielām atstātos automobiļus.

Sniega kaudzes sastumtas pat pie Brīvības pieminekļa un citviet centrā, teju katras ielas malā. Svētdienas vakarā gan atbildīgie dienesti īsti nespēja tikt galā ar pēkšņo dabas stihiju, kā rezultātā teju visas ielas bija pārvērtušās sniegotā klajumā. Tas nokaitināja daudzus šoferus, kuri steidza iemūžināt, cik piesnigušas ir maģistrālās pilsētas ielas, piemēram, Brīvības iela. Citi tikmēr izmantoja iespēju pa ielām paslēpot. Pašvaldībā gan skaidro, ka tika darīts viss iespējamais, lai ceļus satīrītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jau šonakt, naktī uz 5. janvāri, pašvaldība sola sākt sniega kaudžu izvešanu no Rīgas ielām. Tās nogādās Zaķusalā, Rumbulā un citviet pašvaldības teritorijās. Taču, lai kārtīgi iztīrītu ielas, domei var nākties spert visai radikālus soļus.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl