Rīgas dome pieņem dāsnu dāvinājumu no Maxima

Komentāri

Šodien, 31. jūlijā, Rīgas dome no uzņēmumiem SIA Tineo un SIA Maxima Latvija pieņēmusi dāvinājumā zemes gabalu Priedaines ielā 20 Zolitūdes traģēdijas piemiņas vietas izveidei. Tikšanās laikā, kurā piedalījās iesaistīto pušu un biedrības Zolitūde 21.11. pārstāvji, tika parakstīts dāvinājuma līgums.

“Jau pagājušajā gadā tika pieņemts lēmums teritorijas Priedaines ielā 20 dāvināšanu. Tas ir mūsu ieguldījums un arī pienākums virzīt jautājumu par piemiņas vietas izveidi, tāpēc ceram, ka šis solis būs pavērsiena punkts cietušo piemiņas iemūžināšanai,” akcentē Igns Staškevičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs kā uzņēmums visu laiku esam bijuši līdzās – sniedzot palīdzību cietušajiem, kas kopumā pārsniedza 2 miljonus eiro, gan Tineo vārdā rūpējoties par teritorijas labiekārtošanas darbiem. Kā jau esam iepriekš minējuši, šajā vietā neplānojam veikt komercdarbību. Mums ir svarīgi, lai šeit pēc iespējas ātrāk tiktu izveidota piemiņas vieta, un zemes dāvinājums ir mūsu ieguldījums tajā,” stāsta Maxima vadītāja Jeļena Kondrašova, atzīmējot, ka lēmumu par to, kā izskatīsies piemiņas vieta, jāpieņem cietušo un bojāgājušo tuviniekiem, kā arī Zolitūdes mikrorajona iedzīvotājiem.

Kā jau iepriekš ziņots, nekustamais īpašums Priedaines ielā 20 līdz šim bija divu uzņēmumu – Tineo un Homburg Zolitude – kopīpašums. 2012. gadā Tineo no Homburg Zolitude iegādājās 70% domājamo daļu nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20, kas sastāv no 1,03 hektāru liela zemes gabala un tirdzniecības centra. Darījuma summa bija 3,09 miljoni latu (vairāk nekā 4,3 miljoni eiro).

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl