Komentāri

Opozīcijas sašutumu izraisījusi Rīgas pašvaldības iecere tērēt teju deviņus miljonus eiro sistēmai, kas ar mobilās aplikācijas un dažādu sensoru palīdzību šoferiem ļautu vieglāk atrast brīvu autostāvvietu galvaspilsētas ielās.

Mērķis gan ir cēls – saņemot finansējumu no Eiropas un iesaistot pašmāju zinātniekus, izstrādāt sistēmu, kas mazinātu sastrēgumus un gaisa piesārņojumu, tomēr bažas rada milzīgās izmaksas. Projekts paredz asfaltā un apgaismes stabos ierīkot īpašus sensorus, kas noteiktu automašīnu skaitu stāvvietās. Projekta ieviešanu un koordinēšanu uzņēmusies “Rīgas satiksme.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izskatās, ka “nanoūdens” skandāls būs blāvi bērna šļupsti, salīdzinot ar šo, jo, ja tur tika 400 000 nozagti, tad te būs septiņi miljoni,” norāda Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis (“Vienotība”).

Interesanti, ka Rīgas domes iecerētajai līdzīga sistēma jau ir gatava. Tā izstrādāta uzņēmumā “Latvijas Mobilais telefons”, kas to piedāvā ieviest par daudz zemākām izmaksām – aptuveni pusotru miljonu eiro. Neskaidrību par Rīgas domes plānotā projekta nākotni gan vēl ir daudz: diskusijas par to turpināsies.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl