Komentāri
Rīgas dome atļauj rīkot leģionāru piemiņas pasākumus; divu norises vieta mainīta
Foto: LETA ()

Jau pēc nepilnām divām nedēļām Rīgā norisināsies Leģionāru dienas gājiens, kas arī šogad neiztiks bez paralēli rīkotiem antinacistu pretpasākumiem. Rīgas dome kopumā saņēmusi trīs pieteikumus par pasākumu rīkošanu 16. martā un tos visus nolēmusi atļaut.

Tomēr, lai neizjauktu leģionāru gājienu, pārējie divi pasākumi pārcelti uz citu vietu. Informācija par kādām provokācijām atbildīgajiem dienestiem gan pagaidām nav. Daugavas vanagu Latvijā Limbažu nodaļa pieteica gājienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 maršrutā Jāņa baznīca – Brīvības piemineklis. Pieteikumā organizācija norādīja, ka gājiena dalībnieku skaits varētu būt simts cilvēku. Gājiena laikā pie Brīvības pieminekļa tiks izvietots nožogojums.

Divu pārējo organizāciju norises vieta tiks mainīta. Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzēvičs akcentēja, ka šāds lēmums tika pieņemts, jo gan Latvijas Antinacistiskā komiteja, gan arī biedrība Nacionālo karavīru atbalstam savus pasākumus pieteica ar mērķi nepieļaut pretēja viedokļa paudēju pasākumu un savu mērķi nav slēpuši. Šāda iecere ir pretrunā likumam, tādēļ abu organizāciju pasākumi tiks ierobežoti. Biedrībai tiks ierādīta cita norises vieta – Brīvības pieminekļa otrā pusē. Tikmēr Antinacistiskajai komitejai kā norises vietu ierādīs teritorijā pie Bastejkalna, prom no Brīvības pieminekļa.

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl