Komentāri

Skolēnu dziesmu un deju svētku Goda virsdiriģents Jānis Erenštreits LNT Ziņām atklāj, ka nākamgad viņa dibinātajā un savulaik vadītajā Rīgas Doma kora skolā tiks atvērta jauna nodaļa.

Daudzi no skolas absolventiem mācības turpina prestižās izglītības iestādēs ārvalstīs un atgriežas atpakaļ skolā kā pedagogi. Šādu ceļu gājusi arī viena no skolas absolventēm, vokāliste Annija Putniņa, kas Londonā mācījusies klasiskā mūzikla meistarklasēs un iegūtās zināšanas un pieredze ļaus papildināt Doma kora skolas izglītības programmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nepalaid garām! Rīt raidījumā 900 Sekundes plašāka saruna ar Jāni Erenštreitu, kurā viņš dalīsies savās pārdomās par bērnu dziedātprasmi, Dziesmu svētku repertuāru un kora dziedāšanas nākotni Latvijā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl