Rīgas cirks uzkrājis 200 tūkstošu eiro parādu; vadība tajā vaino “ažiotāžas akciju”

Komentāri

“Tuvu pie 200 tūkstošiem eiro ir reālie parādi, kas mums ir uzkrājušies visas šīs milzīgās ažiotāžas akcijas laikā, kad mums neļāva strādāt. Praktiski pēdējo sezonu mums neļāva strādāt katru mīļu dienu, atgādinot, ka ir bīstami pie mums un nevajag nākt,” LNT Ziņām sacīja Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

Lai arī Rīgas cirka ēkas ekspluatācija pārtraukta jau mēnesi, nams tukšs nestāv – tur hostelim pielāgotās telpās pašlaik mitinās izrādes Tropu fantāzija starptautiskā trupa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr paši cirka mākslinieki šobrīd ar izrādēm uzstājas visā Latvijā, bet cirka vadība risina dažādus saimnieciskus jautājumus. Nauda par cirka ēkā nenotikušo izrāžu biļetēm visiem apmeklētājiem ir atdota, bet cirka slēgšana iestādi iedzinusi vēl lielākos parādos.

Foto

Šobrīd neskaidrs ir tas, kad sāksies ēkas rekonstrukcija. Cirka vadība joprojām uzskata, ka ziņas par ēkas kritisko stāvokli ir pārspīlētas.

Rīgas cirka ēkas fasāde nav kritiskā stāvoklī, ietve nav jānorobežo, pauž BVKB

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) noraida iepriekš izskanējušos minējumus par Rīgas cirka ēkas fasādes kritisko stāvokli, norādot, ka nav nepieciešams norobežot ietves daļu gar ēku, taču no Rīgas cirka ēkas fasādes jānoņem sabiedriskā transporta kontakttīkla enkuri, aģentūru informē Kultūras ministrija (KM).

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl