Komentāri

Rīgas cirks patlaban ir tādā stāvoklī, ka tajā tagad uzturēties ir bīstami, raidījumā 900 sekundes atzina Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

“Rīgas cirka tehniskais stāvoklis tagad ir tāds, ka ekspluatēt šo ēku nedrīkstētu. Īpašniekiem ir jāveic pasākumi, lai šajā ēkā varētu uzturēties droši,” sacīja P. Druķis. Viņš atzina, ka patlaban tā ir viena no bīstamākajām ēkām, ko Būvniecības valsts kontroles biroja darbinieki ir konstatējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šī ēka ar apdraudējumu darbojas jau vairākus gadu,” sacīja P. Druķis.

Jau vēstījām, ka šā gada marta beigās Rīgas cirkā izcēlās ugunsgrēks, kura platība bija 120 kvadrātmetri. 

Rīgas cirks fotogrāfijās pēdējo gadu laikā:

Skaties video:

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka patlaban katra piektā ēka Latvijā ir uzskatāma par bīstamu un potenciāli draudīgu. Šī bīstamība gan nav tik liela, lai novērstu problēmas nekavējoties, tomēr tas ir pietiekami būtisks aspekts, lai šīs ēkas nākotnē nekļūtu par draudu iedzīvotājiem. Visbiežākās problēmas ir saistītas ar ugunsdrošību, secinājuši Būvniecības valsts kontroles speciālisti.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl