Rīgas cirks domās, kā turpināt darbību bez bīstamās ēkas pilsētas centrā

Komentāri

Rīgas cirks aprēķinās zaudējumus un domās, kā turpināt strādāt arī bez ēkas galvaspilsētas centrā – par to pirmdien, 15. februārī, tika lemts pirmajā krīzes pārvarēšanas komisijas sēdē. 

Kultūras ministrijas pārstāvji un cirka vadība žurnālistus uz pirmo krīzes pārvarēšanas komisijas sēdi neielaida. Saka, – sanāksme jau neesot nekāds cirks, turklāt ķiveru, ko izsniegt visiem mediju pārstāvjiem, arī nepietiekot. Bīstamajā ēkā komisija sprieda par naudu un turpmāko darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edvīns Pārups, Investīciju projektu nodaļas vadītāja vietnieks:

Pirmais darbs ir apzināt visus zaudējumus, kādi mums būs. Kādi ir, kādi būs. Varētu paredzēt, kādā veidā samazināt šos zaudējumus. Kādā veidā izstrādāt variantus, kā cirks varētu turpmāk darboties, kā tas varētu attīstīties.

Kā cirkam turpināt darbu? Ir varianti!

Turpmākai Rīgas cirks pastāvēšanai gan Kultūras ministrijas pārstāvjiem, gan cirka vadībai padomā esot vairāki varianti. Pašlaik publiski tos izpaust iestādes nevēlas. Tomēr ir zināms, ka viens no tiem ir lielas apsildāmās telts uzstādīšana uz Rīgas cirka remonta laiku. Ja izrādes turpināsies, iespējams, ka darbiniekus nevajadzēs atbrīvot.

Lolita Lipinska, Rīgas cirka direktore: 

Ir darbinieki, kas ir aizņemti ēkas apkopē un ēkas izrāžu procesā. Par kopējo darbinieku likteni vēl ir laiks spriest. Tāpēc, ka mums ir līgumattiecības ar darbiniekiem, un, kā mēs tik tikko vienojāmies, mums ir projekti par to, kā mēs varētu turpināt strādāt.

Rīgas cirka izdevumu tāme lielā mērā būs atkarīga no tā, vai tiks pieņemts lēmums aizliegt ēkas ekspluatāciju pavisam, vai tomēr nē. Respektīvi, vai šeit varēs uzturēties viesmākslinieki un darbinieki, vai nē. Pagaidām šāds lēmums vēl nav pieņemts.

Foto

Būvniecības valsts kontroles birojs sola tikt skaidrībā tuvākajās dienās. Ja ēku slēgs pavisam, viesmāksliniekiem nāksies izmaksāt kompensācijas.

Līdz nedēļas beigām Rīgas cirks plāno aprēķināt kopējas iespējamās izmaksas – gan par dīkstāvi, gan par biļetēm, gan par algām. Uz nākamo sēdi krīzes pārvarēšanas komisija sanāks nākamnedēļ.

Jau ziņots, – pašlaik Rīgas cirks ir slēgts publiskai izmantošanai, bet tajā joprojām uzturas darbinieki un dzīvo viesmākslinieki.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl