Rīgas cirka ēka ir bīstama, un tā jāslēdz; Būvniecības valsts kontrole veiks vēl vienu pārbaudi

1 komentārs

Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām uzskata, ka Rīgas cirka ēka ir bīstama un tā būtu jāslēdz ciet. Otrdien cirkā atkal tiks veikta pārbaude.

Iepriekšējā pārbaudē Būvniecības valsts kontroles biroja darbinieki noteica termiņu, līdz kuram cirka administrācijai bija jānovērš konstatēti trūkumi. Būvniecības valsts kontroles biroja direktors šorīt 900 sekundēs norādīja, ka ēka nav piedzīvojusi nekādus uzlabojumus un īpašnieks neko neesot darījis. Cirka fasāde joprojām ir sašķiebusies uz ielas pusi, un tas varot būt bīstami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šī ēka var vienā mirklī sabrukt. Attiecīgas daļas no šīs ēkas. Un tādēļ tas ir bīstami cilvēkiem. Ne tikai tiem, kas atrodas ēkas iekšpusē, bet arī ārpusē. Lai novērstu šos te riskus, protams, ēka ir jāremontē. Viņā ir jāveic attiecīgie uzlabojumi. Lai to, savukārt, darītu, ir nepieciešams ieguldīt līdzekļus gan atbrīvot ēku no ikdienas apmeklētājiem,” norāda Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

Cirka administrācija ēkas īpašnieka – Kultūras ministrijas – uzdevumā ir pasūtījusi fasādes rekonstrukcijas projektu. Rekonstrukcija var izmaksāt vairākus miljonus eiro, taču projekta izstrāde vēl nav sākta. Vai tiešām cirku slēgs – vairāk stāstīsim ziņās astoņos.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Urrā, urrā!
    +1 +1 0

    Urrā, urrā!

    To cirka balagānu ar mēslu smaku galvaspilsētas centrā nevar saukt par KULTŪRAS iestādi. Ja gribat būt civilizēti un kulturāli, neapmeklējat cirku kur moka dzīvniekus!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl