Rīgas cirka direktore: Laikam mūsu sabiedrībai ir vajadzīgs, lai cirka nebūtu

12 komentāri

Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska uzskata, ka Būvniecības kontrole ir pārspīlējusi, sakot, ka Rīgas cirka ēka draud sabrukt un ir bīstama, taču “laikam mūsu sabiedrībai ir vajadzīgs, lai cirka nebūtu”, viņa sacīja intervijā raidījumā 900 sekundes.

Lipinska uzskata, ka “būvnieku izteikumi ir uz aprēķiniem nebalstīti”.  “Saskaņā ar tiem ēkas sienai kuru katru brīdi jākrīt Merķeļa ielas virzienā,” pauda Lipinska, norādot, ka tas ir pārspīlēti sacīts un ka tādā gadījumā būtu jāslēdz arī visa Merķeļa iela. Viņa uzskata, ka ēka ir droša. “Jebkurā gadījumā šis paziņojums ir nebalstīts uz aprēķiniem, bet voluntāri pieņemts,” sacīja Lipinska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Būvniecības kontroles lēmumam mēs stāties [pretī – red.] nevaram. Laikam tas mūsu sabiedrībai ir vajadzīgi – lai cirka nebūtu,” sacīja Lipinska.

Foto: pret Rīgas cirka darbību regulāri piketē arī dzīvnieku aizstāvji

“Rīgas cirkam, protams, nav tik daudz naudas, lai samaksātu darbiniekiem kompensācijas. Līdzekļu pietiks, lai atdotu naudu par apmeklējumu biļetēm,” pauda Lipinska.

Oficiāli! Rīgas cirks tiks slēgts

Pēc Būvniecības kontroles biroja aicinājuma Kultūras ministrija pieņēmusi lēmumu – cilvēku drošības dēļ slēgt Rīgas cirka ēku. Rīgas cirks skatītājiem atdos naudu par iegādātajām biļetēm uz cirka izrādēm, palīdzību solījusi arī Kultūras ministrija.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl