Rīgas centru sagaida modernas pārmaiņas! Sākts tirdzniecības centra “Origo” paplašināšanas projekts

6 komentāri
Rīgas centru sagaida modernas pārmaiņas! Sākts tirdzniecības centra “Origo” paplašināšanas projekts
Publicitātes foto

Šonedēļ tirdzniecības centru attīstītājs un apsaimniekotājs “LinstowCenter Management” (LCM) uzsāks “Origo” biznesa centra būvdarbu sagatavošanas darbus Stacijas laukumā 1. Jaunā ēka būs daļa tirdzniecības centra “Origo” paplašināšanās projekta, informē uzņēmuma pārstāve Aija Ikstena.

Frode Gronvolds
SIA “LinstowCenter Management” valdes priekšsēdētājs

Uzsākot “Origo” paplašināšanās projektu, esmu gandarīts, ka mūsu uzņēmuma nākotnes attīstības redzējums ir vienots ar pilsētas nākotnes vīziju. Jau tuvākajā nākotnē Rīgā būs mūsdienīgs multimodālais transporta mezgls, kura nozīmīga daļa būs arī jaunais “Origo” biznesa centrs.”

“Origo” biznesa centrs iekļaujas kopējā Rīgas pilsētvides attīstības plānā, līdz ar tā realizēšanu 2019. gadā tiks sakārtots posms no Stacijas laukuma līdz pat Dzirnavu ielai. Jaunais “Origo” biznesa centrs iekļausies jaunās dzelzceļa stacijas projektā, rezultātā kļūstot par nozīmīgu, modernu un pievilcīgu galamērķi ar dažādiem tirdzniecības, ēdināšanas un citiem pakalpojumiem, stiprinot arī Rīgas un Latvijas starptautisko konkurētspēju.

Foto – “Origo” gaidāmās pārmaiņas!

Projekta ietvaros ir paredzēts vairāk nekā divas reizes palielināt tirdzniecības centra “Origo” platību. Jaunajā “Origo” biznesa centrā tiks piedāvāta plašāka un ērtāka pazemes autostāvvieta. Pirmajos trīs stāvos atradīsies tirdzniecības platības, savukārt no ceturtā līdz sestajam stāvam 11,5 tūkstošu kvadrātmetru platībā paredzētas biroju telpas. Šis projekts nostiprinās “Origo” līderpozīcijas starp Rīgas tirdzniecības centriem, piedāvājot ievērojami plašāku preču klāstu, restorānu un kafejnīcu izvēli, ikdienas servisa pakalpojumus, kā arī atpūtas iespējas labiekārtotā un mūsdienīgā interjerā.

Teritorijā Stacijas laukumā 1, kur paredzēts uzbūvēt jauno “Origo” biznesa centra ēku, uzsākti sagatavošanās darbi, tos veic SIA “Skonto Būve”. Būvlaukums tiek iekārtots atbilstoši ilgtspējas sertifikāta BREEAM standartiem. Tuvākajā laikā tiks veikta atsevišķu maģistrālo inženierkomunikāciju  rekonstrukcija, pārbaudes pāļu ierīkošana, kā arī citi darbi, kas saistīti ar teritorijas sagatavošanas būvdarbiem.

TOP komentāri

 • Girts Liepins
 • Lasītāja
  0 0 0

  Lasītāja

  Vai šis pārbūves plāns netraucēs stacijas rekonstrukcijai sakarā ar jauno ātrgaitas vilcienu projektu?
 • Elīna Elīna
  0 0 0

  Elīna Elīna

  Nav jau ne vainas,bet ja arī skaistajā ēkā un pie tās būs vēlaizvien bezpajumtnieku guļvietas,sēdvietas,ēšanas vietas utt.,tad skatu nekādu nemainīs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl