Rīgas centrā saskrienas divi autobusi; pasažieri tālāk spiesti mērot ceļu kājām

3 komentāri
Rīgas centrā saskrienas divi autobusi; pasažieri tālāk spiesti mērot ceļu kājām

Šorīt pašā Rīgas centrā, Brīvības ielā, saskrējās divi autobusi un šoferi nevarēja vienoties, kurš kuram uztriecies, un ieilgušās skaidrošanās dēļ pasažieri bija spiesti tālāk doties ar citu transportu vai kājām, vēsta “Degpunktā”.

Starppilsētu autobuss, kas brauca no Siguldas uz Rīgu, šorīt jau bija gandrīz sasniedzis galapunktu, kad galvaspilsētā pie Esplanādes tas sadūrās ar citu autobusu. Pasažierus pārsteidza plīstošu stiklu skaņa. Par laimi, lauskas braucējus neskāra.

“Nesadalījām joslas. Es jau biju pabraucis garām “Rīgas satiksmes” autobusam, gāju pa otro joslu,” stāsta starppilsētu autobusa šoferis Gundars, norādot, ka otrs, viņaprāt, bijis vainīgs.

Ielu malas nav labi notīrītas, un, iespējams, “Rīgas satiksmes” autobusam josla izrādījās par šauru. Zilais pilsētas autobuss ar spoguli aizķēra blakus braucošo transportlīdzekli.

Viņš bija man aiz muguras. Es gāju pa ārējo joslu, viņš – pa savu. Re, kur ar spoguli pa priekšpēdējo logu trāpīja. Nu, jā, versijas atšķiras. Es uzskatu, ka es neesmu vainīgs, un arī otrs domā tāpat, tāpēc formējam papīrus. Labi, ka cilvēki nav cietuši,” stāsta starppilsētu autobusa šoferis Gundars.

“Rīgas satiksmes” autobusa šoferis nevēlējās atvērt durvis sarunai ar “Degpunktā”.

Policijā sākta administratīvā lietvedība, tiks pieprasīti autobusos esošie video ieraksti, kas viesīs lielāku skaidrību par to, kuram taisnība.

3 komentāri