2 komentāri

Izcilas mācību metodes apliecinājusi Rīgas Centra humanitārā vidusskola – skola ir pirmā Latvijā, kas ieguvusi Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošanas centra statusu.

Tas nozīmē, ka izglītība skolā ir pietiekami augstā līmenī, lai rezultātus atzītu pasaules prestižākās mācību iestādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolas gadu Rīgas Centra humanitārās vidusskolas skolēni pabeidza ar īpašu diplomu – pirmo līdz piekto klašu bērni saņēma apliecinājumu par Kembridžas angļu valodas eksāmena nokārtošanu. Maksas eksāmenu kārto pēc izvēles, un tajā pārbaudītas visas valodas prasmes – lasīšana, klausīšanās, rakstīšana un runāšana.

Inga Saulīte-Bēņiņa
“Baltic council for international education” eksāmenu centra direktore

Tas atvērs daudzas durvis. Pirmkārt, skolas ārzemēs. Vēlāk, nokārtojot augstākus līmeņus, tie būs derīgi visam mūžam un noderēs darbavietās.

Centra humanitārā vidusskola specializējas angļu valodas apgūšanā un turpmāk katru gadu mudinās audzēkņus eksāmenu nokārtot augstākā līmenī. Mazo klašu skolēniem šis bija pirmais nopietnais pārbaudījums mūžā.

Anna
2. klases skolniece

Es katru vakaru mācījos. Pēdējā brīdī mēs pieteicāmies, man pirms eksāmena tieši bija dzimšanas diena, kur man uzdāvināja naudiņu, par to naudiņu samaksāju par eksāmenu.

Sertifikātus ieguva ne tikai bērni, bet arī pati skola – pirmo reizi kāda skola Latvijā ieguvusi apliecinājumu par Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošanas centra statusu.

Kopumā Kembridžas eksāmenus šogad Latvijā nokārtojuši 150 bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl