2 komentāri

Izcilas mācību metodes apliecinājusi Rīgas Centra humanitārā vidusskola – skola ir pirmā Latvijā, kas ieguvusi Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošanas centra statusu.

Tas nozīmē, ka izglītība skolā ir pietiekami augstā līmenī, lai rezultātus atzītu pasaules prestižākās mācību iestādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolas gadu Rīgas Centra humanitārās vidusskolas skolēni pabeidza ar īpašu diplomu – pirmo līdz piekto klašu bērni saņēma apliecinājumu par Kembridžas angļu valodas eksāmena nokārtošanu. Maksas eksāmenu kārto pēc izvēles, un tajā pārbaudītas visas valodas prasmes – lasīšana, klausīšanās, rakstīšana un runāšana.

Inga Saulīte-Bēņiņa
“Baltic council for international education” eksāmenu centra direktore

Tas atvērs daudzas durvis. Pirmkārt, skolas ārzemēs. Vēlāk, nokārtojot augstākus līmeņus, tie būs derīgi visam mūžam un noderēs darbavietās.

Centra humanitārā vidusskola specializējas angļu valodas apgūšanā un turpmāk katru gadu mudinās audzēkņus eksāmenu nokārtot augstākā līmenī. Mazo klašu skolēniem šis bija pirmais nopietnais pārbaudījums mūžā.

Anna
2. klases skolniece

Es katru vakaru mācījos. Pēdējā brīdī mēs pieteicāmies, man pirms eksāmena tieši bija dzimšanas diena, kur man uzdāvināja naudiņu, par to naudiņu samaksāju par eksāmenu.

Sertifikātus ieguva ne tikai bērni, bet arī pati skola – pirmo reizi kāda skola Latvijā ieguvusi apliecinājumu par Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošanas centra statusu.

Kopumā Kembridžas eksāmenus šogad Latvijā nokārtojuši 150 bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl