Rīgas centrā grib izveidot velojoslu tīklu

Komentāri

Šoziem ar velosipēdu galvaspilsētā Rīgā pārvietojas tikpat daudz cilvēku, cik pirms desmit gadiem vasaras laikā. Tas aktualizē velojoslu jautājumu – Rīgas domes Satiksmes departamentā sola šo projektu turpināt un šobrīd tur tiek lauzti šķēpi, kur varētu atrasties jaunās velojoslas.

Savukārt, ja salīdzina ar pērnā gada attiecīgo mēnesi, šajā februārī velobraucēju skaits ir audzis par 10%. Turklāt gandrīz piektdaļa no tiem, kas ikdienā brauca ar riteni vasarā, to turpina darīt arī ziemā, secinājusi Latvijas Riteņbraucēju apvienība, kas jau vairākus gadus skaita riteņbraucējus darba dienu rītos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Velo eksperts Romāns Meļņiks uzskata, ka, ņemot vērā krasās sabiedriskā transporta biļešu cenu izmaiņas, velobraucēju skaits jaunajā velo sezonā būtiski augs. Tādēļ ir svarīgi pilsētā veidot nevis atsevišķas paralēlas velojoslas, bet to tīklu.

Romāns Meļņiks, biedrības Latvijas Riteņbraucēju apvienība pārstāvis, velo eksperts:

Visi veloceliņi, kas līdz šim ir būvēti, būvēti no perifērijas uz centru, tāpēc tā vājā vieta šobrīd ir centrs. Pagājušajā gadā mēs redzējām vairākus skandālus, ka cilvēki brauc pa ietvēm, apdraud gājējus, tas nav normāli.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl