Rīgas Būvvalde “piesaka karu” Europark stāvvietai Klusajā centrā! Mašīnas iesprosto aiz žoga

0 Komentāru
Rīgas Būvvalde “piesaka karu” Europark stāvvietai Klusajā centrā! Mašīnas iesprosto aiz žoga
FOTO: Jānis Zvērs ()

Celtniecības žogs, brīdinoši plakāti, ar maisiem aizklāts Europark kases automāts un miskastes maiss virs stāvvietas uzraksta. Tā šodien izskatās grantēts laukums Klusajā centrā, netālu no Pulkveža Brieža un Elizabetes ielas krustojuma, kurā atrodas, pēc pašvaldības ieskatiem, nelegāla stāvvieta. Dīvainais skats prestižajā Rīgas rajonā piesaistīja garāmgājēju uzmanību, kas notiekošo fiksēja mobilo telefonu kamerās.

Pāris automašīnām, kas laukumā stāv, aiz logu tīrītāju slotiņām aizbāzti paziņojumi, kuros gan nekas sīkāk par to, ka notiek “būves pārbaude” paskaidrots nav, vien minēti būvinspektora atzinuma numuri. Ja auto īpašnieki grib savus spēkratus izvest no teritorijas, viņiem jāzvana uz paziņojumā norādīto tālruni. Šķiet, ka vietējiem vai arī stāvvietas īpašniekiem šāda rosība nebūt nav pa prātam – viens no plakātiem pārplēsts, dažviet žogs atbīdīts vaļā.

Rīgas Būvvalde jau vairākkārt bija aizrādījusi Europark par nelikumīgi ierīkotu stāvvietu, taču līdz šim tie bija, lielākoties, neliela izmēra plakāti un komersants netraucēti turpināja ienesīgo biznesu, līdz pašvaldība nolēma ķerties pie krietni redzamākām metodēm.

Par aktivitātēm Būvvalde ziņo arī savā Twitter kontā:

Skaties FOTO

0 Komentāru