Rīgas brīvostai 1,3 miljonu zaudējumi, bet atbildīgo nav… Kā tad tā?

2 komentāri

Zaudējumi vairāk nekā miljona eiro apmērā, bet atbildīgo par to radīšanu nav. Šāda situācija izveidojusies Rīgas brīvostā, kas ir sodīta par konkurences principu ilgstošu neievērošanu. Saeima šodien uzklausīja visu iesaistīto skaidrojumus un deva mēnesi laika, lai ostas amatpersonu atbildība tomēr tiktu izvērtēta.

Valsts kontrole šodien Saeimu iepazīstināja ar revīziju, kurā aplēsts izdevumu apmērs, kas Rīgas brīvostas pārvaldei radies, ilgstoši pārkāpjot konkurences nosacījumus velkoņu pakalpojumu organizēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zaudējumi pārsniedz miljonu eiro. Tos radījis Konkurences padomes uzliktais sods, ko ostai nācās samaksāt, un tiesvedību izdevumi. Līdz ar to Valsts kontrole ir uzdevusi izvērtēt ostas amatpersonu atbildību. Zaudējumi ir radīti, taču atbildīgo pagaidām nav.

Rīgas brīvostas pārstāvis turklāt kritizē Valsts kontroli, tai pārmetot likumu nezināšanu. Kā nepieņemamu brīvostas attieksmi vērtē Konkurences padomes vadītāja.

Sašutumu pauž arī amatpersonas no atsevišķām ministrijām, kuras ir pārstāvētas Rīgas brīvostas valdē. Taču viņi spiesti atzīt savu bezspēcību, norādot, ka visi centieni nomainīt ostas pārvaldnieku Leonīdu Loginovu ir izgāzušies, jo lēmuma pieņemšanu bloķē valdes pārstāvji no Rīgas domes.

Vilnis Ķirsis aicina domāt par izmaiņām Rīgas brīvostas pārvaldes struktūrā. Tomēr deputāti par to nediskutēja. Tā vietā brīvostai tika uzdots tomēr vērtēt savu amatpersonu atbildību un par pieņemtajiem lēmumiem parlamentu informēt līdz 1. jūlijam.

 

Video

 

TOP komentāri

 • Es
  0 0 0

  Es

  Un tā LV ierēdņi "pēc dotas komandas" visiem spēkiem iznicina savus vienus no pēdējiem lielākajiem nodokļu maksātājiem un LV taču latviešiem nedrīkst ļaut pašiem saimniekot un pelnīt. Iedomājies valsts uzliek saviem uzņēmējiem vairāk kā 1Milj. sodu un tagad kad viņi to samaksā visiem spēkiem cenšas tos apsūdzēt šīs naudas nelietderīga izmantošanā. Kādi Kangari atbildīgos amatos ĀRPRĀTS tauta atveriet acis iesledziet smadzenes atveriet beidzot kas notiek.
 • Seniors
  0 0 0

  Seniors

  Viss , notiek ! Ja , Loginovu nonems , no parvaldnieka amata , tad stipri samazinasies , jeb pilniba nebus naudina , no sa biznesa - Usakovam , Amerikam un parejiem zagliem ! Loginovu nenomainis tamdel , kad brivostas valdi vada "" Saskana "" , ar Usakovu - prieksgala !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl