Komentāri
Rīgas brīvosta meklē jaunu pārvaldnieku; tiek plānots izsludināt konkursu
Foto: F64

Rīgas brīvostas pārvalde šodien plāno izsludināt konkursu uz ostas pārvaldnieka amatu. Šis krēsls ir vakants kopš marta sākuma, kad to atstāja ilggadējais pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Pretendentiem būs mēnesis laika, lai iesniegtu pieteikumus, un vērtēšana notiks trīs kārtās. Kandidātiem tiek prasīta augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība vadībzinātnēs, finansēs, ekonomikā vai inženierzinātnē, savukārt izglītība transporta jomā vai jūrniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību. Nepieciešama arī piecu gadu pieredze vadošos amatos, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī nevainojama reputācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms konkursa izsludināšanas brīvostas valde lēmusi pārskatīt pārvaldnieka atalgojumu, pielīdzinot to Ventspils brīvostas pārvaldes līmenim. Saskaņā ar amatpersonu deklarācijām šis līmenis ir augstāks, nekā bija līdz šim. Tikmēr Loginovs līdz jaunā pārvaldnieka atrašanai turpina strādāt par pagaidu ostas vadītāja ārštata padomnieku, par to saņemot trīsarpus tūkstošus eiro mēnesī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl