1 komentārs

Rīgas apgabaltiesa atsakās piedzīt 17 tūkstošus eiro par labu valstij no bijušajiem finanšu policistiem, kuri noklausījās žurnālistes Ilzes Jaunalksnes telefonsarunas.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem četri finanšu policisti noklausījās žurnālistes Ilzes Jaunalksnes telefonsarunas, vēlāk tās nopludinot medijiem. Par nelikumīgo noklausīšanos kriminālprocesā viņus sodīja ar naudas sodiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču paralēli tam, no Valsts ieņēmums dienesta (VID), kā pakļautībā strādā Finanšu policija, žurnāliste piedzina 17 tūkstošus eiro par morālā kaitējuma nodarījumu. Faktiski naudu izmaksāja no valsts budžeta, bet Jaunalksnes advokāts Romualds Vonsovičs vēlāk prasīja, lai VID šo summu piedzen no īstajiem vaininiekiem, sarunu noklausītājiem, norādot, ka par policistu rīcību nebūtu jāmaksā no nodokļu maksātāju kabatas.

Pēc bijušās premjerministres un finanšu ministra iejaukšanās dienests tā arī rīkojās, taču līdzīgi Rīgas rajona tiesas lemtajam, arī Rīgas apgabaltiesa šodien prasību neapmierināja.

Līdz ar to četriem bijušajiem policistiem, no kuriem šodien tiesā ieradās divi, nebūs jāatdod nodokļu maksātājiem nodarītie zaudējumi.

Tiesa savu lēmumu pamato ar lietas noilgumu. Jaunalksnei kompensācija no valsts budžeta tika izmaksāta jau pirms septiņiem gadiem. Tiesas ieskatā VID prasība nākusi novēloti.

Šis spriedums vēl ir pārsūdzams.

TOP komentāri

  • D
    +1 +1 0

    D

    Ja mans parāds valstij nonāks līdz tiesai, vai arī nepiedzīs...? Jo vecs parāds, vecs!;P

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl