Komentāri

Vispopulārākais kandidāts vēlēšanās bijis Rīgas mērs Nils Ušakovs. LNT Ziņu dienesta apkopotā informācija liecina, ka viņš saņēmis visvairāk plusu, krietni apsteidzot tuvākos sekotājus.

Ar plusa zīmi Ušakovu atzīmējuši 105 000 viņa vēlētāju. Nākamais visvairāk plusu saņēmušais kandidāts ir Rīgas vicemērs Andris Ameriks – viņam vairāk nekā 33 000 plusu. Trešais populārākais ir Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars, kurš no saviem vēlētājiem saņēmis gandrīz 23 000 plusu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: partijas Rīgā sagaida pašvaldību vēlēšanu rezultātus

Ievērojami mazāks skaits vēlētāju attieksmi pauduši, sev netīkamos kandidātus svītrojot. Visvairāk tikuši svītroti Rīgas domes vēlēšanu kandidāti no “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” saraksta. Rīgas vicemēra dēlu Agri Ameriku izsvītrojuši vairāk nekā 4000 viņa vēlētāju. Andri Ameriku – vairāk nekā 3800 balsotāju, bet Baiba Rozentāle svītrota vairāk nekā 3200 reižu.

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl