Komentāri

Vispopulārākais kandidāts vēlēšanās bijis Rīgas mērs Nils Ušakovs. LNT Ziņu dienesta apkopotā informācija liecina, ka viņš saņēmis visvairāk plusu, krietni apsteidzot tuvākos sekotājus.

Ar plusa zīmi Ušakovu atzīmējuši 105 000 viņa vēlētāju. Nākamais visvairāk plusu saņēmušais kandidāts ir Rīgas vicemērs Andris Ameriks – viņam vairāk nekā 33 000 plusu. Trešais populārākais ir Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars, kurš no saviem vēlētājiem saņēmis gandrīz 23 000 plusu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: partijas Rīgā sagaida pašvaldību vēlēšanu rezultātus

Ievērojami mazāks skaits vēlētāju attieksmi pauduši, sev netīkamos kandidātus svītrojot. Visvairāk tikuši svītroti Rīgas domes vēlēšanu kandidāti no “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” saraksta. Rīgas vicemēra dēlu Agri Ameriku izsvītrojuši vairāk nekā 4000 viņa vēlētāju. Andri Ameriku – vairāk nekā 3800 balsotāju, bet Baiba Rozentāle svītrota vairāk nekā 3200 reižu.

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl