Rīgā veidos saulrieta vērošanas tribīni

1 komentārs
Rīgā veidos saulrieta vērošanas tribīni
EDIJS PĀLENS, LETA

Daugavas krastmalas attīstīšanas ideju konkursā Rīgā uzvarējusi iecere izveidot saulrieta vērošanas tribīni, informēja pilsētplānotājs, konkursa rīkotājs Neils Balgalis.

Par labāko ideju atzīto priekšlikumu iesniegusi Ieva Vītola Deusa. Projektu “Saulrieta vērošanas tribīnes” žūrija nominējusi galvenajai balvai – 1000 eiro.

Projekts paredz Daugavas krastmalā Rīgā ierīkot saulrieta vērošanas tribīnes, kuras Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs izmēģināt šogad, “MadCity” norises laikā augustā un septembrī.

Ideju konkursa mērķis bija atrast jaunas un neparastas idejas krastmalas izmantošanai, kuras veicinātu aktīvu Daugavas krastmalas izmantošanu Rīgas centrālajā daļā, tai skaitā uzturēšanos krastmalā.

Kopumā iesniegti 105 ideju projekti. Turklāt daļa no idejām papildinot viena otru, un tas liecinot, ka sabiedrībai ir vienota vīzija par to, ko tā vēlētos redzēt Daugavā un tās krastos Rīgā, norāda konkursa rīkotāji.

Par to, kādā veidā notiks konkursa ideju īstenošana, konkursa rīkotāji informēs 27. jūlijā plkst. 10.00 uz kuģa “Rīgas pērle”, kas būs pietauvots zem Vanšu tilta.

1 komentārs