Rīgā trūkst suņu pastaigu laukumu; Ķengaraga iedzīvotāji vāc parakstus tāda ierīkošanai

Viena no Rīgas mikrorajona – Ķengaraga – iedzīvotāji uzskata, ka viņu apkaimē trūkst suņu pastaigu laukumu. Šobrīd viņiem nav kur staidzināt suņus bez pavadas, tādēļ sākuši vākt parakstus, lai šāda vieta tiktu ierīkota.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Za
 • Didzis Šteinerts

  Didzis Šteinerts

  Jā, jā un nokusa sniegs un uzziedēja trifeļu lauks, katrā parkā un katrā sniegotā ziemā, pierādam ar kultūru un tad prasām...
 • Svešinieks

  Svešinieks

  Ķengaragā Nav vajadzīgs suņu laukums ! Ķengaragā ir pietiekoši daudz vietas , kur izvest sunīti un arī pašiem pastaigāties . Kaut vai gar Daugavmalu , kur vasarā var arī nopeldēties , tikai ūdens nav labs Ķengaraga pusē , tur pie Dienvidu tilta . Visu gadu smird pēc naftas produktiem . Varbūt ģeologiem ir jāpiebrauc tur un jāpapēta , jo kas to lai zina , varbūt arī mums Latvijā ir naftas atradnes . :| Ķengarags , salīdzinot ar Pļavniekiem un Rīgas centru ir zaļā pļavu vide un nekādi laukumi tur nav jārīko . Tiem , kuriem ir suns mājās zina , ka suns ir ne tik daudz sargs , kā ģimenes draugs un tāpēc cilvēki dodas ar suni pastaigāties brīvā dabā , nevis sapņo par ierobežotu laukumu , kur visi suņi rejas savā starpā . Suņiem ir savas simpātijas un antipātijas un ja tādā iežogojumā ir vairāk par trim , četriem suņiem , tad kāda tur pastaiga . Pietiek jau ar diviem , lai tie saplēstos ! Jā , ir tādi cilvēki , kuri paņem suni , lai tas būtu it kā sargs un speciāli to apmāca , bet ir jāsaprot viena lieta , ka cilvēkam , kurš tendēts uz noziedzīgam darbībām , suns nav pārāk liels šķērslis un tāpēc tie , kuri iedomājās , ka suns ir vajadzīgs tikai laukos , lai tas skraidītu pa sētas aploku , vai piesiets ķēdē un Sargātu īpašumu , ļoti maldās . Suns ir cilvēka draugs un mīlulis , tāpat , kā kaķis un visi pārējās labās būtnes . Pēc suņa nokārtošanās , ja tas tiek darīts dzīvojamā kvartāla zonā , mēsli ir jāsavāc specialos maisiņos un tos pēc tam ir jāizmet atkritumu konteineros . Daudzi to nedara un tas nav labi , bet , ja apskatāmies , kāda vispār ir sabiedriskā vide , tad viss ir tā , kā tas ir . Sadauzītas pudeles , alus bundžiņas , papīri , drazas , riepas , jaungada salūtu spīdumiņi un pat pērnā gada , vai pat agrāk vāktie atkritumu maisi . Tas tur , kur Krasta masīvs , gar DUS , iet tāds zemes ceļš uz Daugavas pusi un tur gar abam pusēm mēslu pietiek . Blakus pie Dienvidu tilta uzsāka būvniecības darbus , bet projektētāji nebija izpētījuši iespējams nopirkto zemes gabalu . Agrāk tur bija divi dīķi , kurus aizbēra ar būvgružiem no bijušās autosskolas paliekām . Kad to visu izgrāba ārā , tad parādījās grunts ūdens problēma . Tagad tur viss ir apstājies . Nevajag nekādus suņu laukumus . Vajag vienkārši Satīrīt to , kas jau no Dabas ir izveidots . Uz to Grāpju pussalu negodīgi subjekti periodiski ved atkritumus . Tas tur pie bijušās attīrīšanas stacijas . Lūkas vaļā un ir zvanīts desmitām reižu .
 • Māris Kļava

  Māris Kļava

  Sunim jādzīvo ir privātmājā, nevis jāmoka dzīvoklī, tā ir spīdzināšana!
 • Erķevica Santa
 • Murziks

  Murziks

  Cilvēku privāta hobija pēc, tagad pašvaldībai jāziedo līdzekļi. Suņu turēšana ir hobij un izklaide, tad lai katrs ar maksā par savu izklaidi.
 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Nu ja grib dzīvot ar suni,tad ir jādzīvo ārpus Rīgas un privātmājā
  Dzīvoklī turēt suni, tā jau ir dzīvnieku mocīšana,bet nu jā citas kas nevar atrast sev puisi,to aizstāj ar suni 😀
  • Sintija Šaltene

   Sintija Šaltene

   Kristaps Balceris vnk izlasi to komentu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • Kristaps Balceris

   Kristaps Balceris

   Sintija Šaltene tagad man skaidrs kapec dzivo dzivokli ar suni 😂😂😂
 • Olga Kononenko

  Olga Kononenko

  Man liekas ka sunitim labak but laukos vai privatmaja, sunits sakuma domats ka aizsargdzivnieks nevis rotallieta, mums jau ir dzelzsdurvis visiem, priekskam vel suns. Dzivojot laukos gan sunim gan kakiem butu prieks.
 • Aldis Riduzis Kacanovs
  • Tereze Seleznova

   Tereze Seleznova

   Aldis Riduzis Kacanovs "Uzticos sunim,kuram nepatīk cilvēks bet neuzticos cilvēkam ,kuram nepatīk suns..."neatceros,kurš to ir teicis bet taisnība 100%!!
  • Bišulācis Edgars

   Bišulācis Edgars

   Aldis Riduzis Kacanovs Lohiem lohu problēmas,labāk lai tas suns patversmē dzīvo?
   Sodīt vajadzētu gudros komentaristus.
  • Marga Diteriha

   Marga Diteriha

   Aldis Riduzis Kacanovs Visi tak nevar pitonus vai kāmīšus turēt,kādam pa starpu ir kāds sunīts ar jātur.
  • Агнес Смит

   Агнес Смит

   Aldis Riduzis Kacanovs domāju jāsoda arī tos, kas dzīvoklī ar bērniem dzīvo, kā arī tos, kas daudzdzīvokļu pagalmus ar savām mašīnām aizņem, vienkārši visi ahujeļi dzīvot pilsētā un dzīvokļos dzīvot, lai pis pa trasi uz laukiem ar suņiem, bērniem un mašīnām. Pilsēta pieder vientuļniekiem, pensionāriem un studentiem, punkts un āmen! 😂
 • Inese Jurcika

  Inese Jurcika

  Kādam zemi zem kājām taisās nozagt,ka tik negatīvi komentāri? Personīgo zemes pleķi kāds ņems nost? Pat ja jums personīgi nav suņa...tā pat būtu jāpriecājas par lieku zāles laukumu pilsētā,kas netiks noliets ar ceļu segumu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!