Rīgā tiks būvēts veikals “IKEA”; ir zināma precīza adrese

4 komentāri
Rīgā tiks būvēts veikals “IKEA”; ir zināma precīza adrese

Otrdien plānots parakstīt sadarbības līgumu par atbalstu pasaulē iecienītā zviedru lielveikala “IKEA” būvniecību galvaspilsētā, informē Rīgas dome.

Tiek vēstīts, ka “IKEA” veikalu iecerēts būvēt Stopiņu novadā pie Rīgas robežas, blakus Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplim, iepretim lielveikalam “Rimi”, un tā galvenais autotransporta pieslēgums ir paredzēts no Juglas ielas.

“IKEA” veikala darbība būtiski ietekmēs tuvējās apkaimes satiksmi, līdz ar to Rīgas pašvaldība plāno sniegt ieguldījumu veikala apmeklētājiem un tuvāko apkaimju iedzīvotājiem ērtas satiksmes infrastruktūras nodrošināšanā.

Pirmā “IKEA” veikala atklāšana Latvijā nodrošinās Latvijas iedzīvotājiem funkcionālu un finansiāli pieejamu mēbeļu un dzīvojamo telpu aprīkojuma piedāvājumu, kur citkārt bija nepieciešamība doties uz “IKEA” veikaliem Skandināvijā, Polijā un Viļņā, veicinot finanšu līdzekļu aizplūšanu uz minētajiem reģioniem. Veikala atvēršana nodrošinās arī jaunas darbavietas iedzīvotājiem un papildu iespējas vietējiem piegādātājiem.

Plašāk par šo tematu otrdien vēstīs TV3 Ziņas.

TOP komentāri

 • Karina
  +2 +2 0

  Karina

  Nu nebuus leeti ikea. Jooo sheit ir Latvija. Jau Lietuvaa ir augstaakas cenas par Polliem. Latvija kaarteejo reizi izcelsies.
 • Bbb
  0 0 0

  Bbb

  Man nav zhel, ka mazie izmirs... ja par 1m garu vannas istabas izlietnes skapiti prasa 400eur, tad lai iet kur deguns raada... meistari zin atradushies! Un ikea ir leti!
 • laura
  0 0 0

  laura

  Jā, galdnieku profesija izmirs diemžēl.
  Kaut gan ir diezgan liels mīts, ka IKEa ir ļoti lēts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl