Rīgā tiekas ES galvaspilsētu mēri; darba kārtībā nonākuši arī jautājumi par “Brexit”

Komentāri

Gaidāmā Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) nonākusi ne vien dalībvalstu valdību, bet arī galvaspilsētu vadītāju sanāksmes darba kārtībā, kas piektdien, 22. septembrī, notika Rīgā.

Zaudētās iemaksas no britiem būtiski var ietekmēt arī pilsētu attīstību, jo caur savienības fondiem liela daļa līdzekļu nonāk arī galvaspilsētās. Rīgā, pulcējoties ES galvaspilsētu vadītājiem, kā arī divām augsta līmeņa Eiropas Komisijas amatpersonām, diskutēts par to, kā situācija varētu mainīties nākamajā budžeta plānošanas periodā. Pilsētas pauž nostāju, ka būtiska finanšu plūsmas samazināšana būtu kā sprungulis ritenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Nils Ušakovs
Rīgas pašvaldības domes priekšsēdētājs

Visi mēri šodien atbalstīja Rīgas deklarāciju, ka šī politika tiek turpināta vismaz līdz 2027. gadam un, – lai pilsētas par to zinātu vismaz līdz 2019. gadam.

Pēc kārtas sestais mēru un Eiropas Komisijas dialogs kādā no Austrumeiropas galvaspilsētām notiek pirmo reizi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl