Komentāri
Rīga tērēs vismaz vienu miljonu sniega tīrīšanai
Sniega mašīna tīra sniegu Uzvaras parkā. (Foto: LETA)

Rīgas pašvaldība, laikus gatavojoties ziemas sezonai, plāno noslēgt līgumu par sniega tīrīšanas pakalpojumiem Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ar SIA Vides pakalpojumu grupa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā esošā informācija.

Paredzētā līgumcena ir 1 miljons eiro, neierēķinot pievienotās vērtības nodokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā konkursā saņemti četri pieteikumi, no kuriem uzvarējis pakalpojumu sniedzējs ar zemāko piedāvāto cenu.

Uzņēmums Vides pakalpojumu grupa ir dibināts 1995. gadā un līdz 2009. gadam darbojās ar savu sākotnējo nosaukumu SIA Nelsens. Tas saviem klientiem nodrošina vides pakalpojumus Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un Balvos.

Pašlaik Vides pakalpojumu grupa Latvijā nodarbina 155 darbiniekus un piedāvā tādus pakalpojumus kā atkritumu savākšana, būvgružu un lielgabarīta atkritumu izvešana, otrreizējo resursu apsaimniekošana, teritoriju uzkopšana, vides labiekārtošanas darbi, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā “vpgrupa.lv”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl