Komentāri

Rīgas pašvaldība tuvāko gadu laikā sola krietni pilnveidot veloceliņu infrastruktūru, tikmēr daudzi rīdzinieki atzīst, ka pagaidām ar velosipēdu braukt ir riskanti un neomulīgi.

Trešdien Rīgas ielās pārbaudīt veloceliņus devās pašvaldības delegācija ar ārzemju viesi – Nīderlandes vēstnieku. Nīderlande riteņbraucējiem ir īsta paradīze – veloceliņi un infrastruktūra jau gadu desmitiem ir pielāgota tā, lai iedzīvotājiem būtu ērti un droši braukt ar velosipēdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Latvijā velosipēdistu paradīzes valsts vēstnieks neesot jutis agresivitāti no pārējiem satiksmes dalībniekiem. Viņš Rīgu aicina ne tikai izbūvēt veloceliņus un velojoslas, bet arī izglītot sabiedrību jau no mazotnes, kā tas tiek darīts viņa valstī.

“Nīderlandē bērniem jau skolā ir jāmācās satiksmes noteikumi un jānoliek velosipēda braukšanas eksāmens. Varbūt jums arī derētu to ieviest! Tādējādi pieaugot, cilvēki kļūst krietni saprotošāki pret citiem satiksmes dalībniekiem,” pauda vēstnieks.

Dati liecina, ka Rīgā velobraucēju skaits pieaug katru gadu. Turklāt arvien vairāk kļūst tādu velosipēdistu, kas ar divriteni brauc visu gadu, pat skarbākajos ziemas mēnešos.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl