Komentāri

Aug teju kā sēnes pēc lietus – Rīgā šogad atvērtas trīs, bet nākamgad būs vēl četras augstas klases viesnīcas. Vai visām viesnīcām pietiks klientu?

Ja pērn galvaspilsētā tika atvērta viena viesnīca, tad šogad jau trīs un divas no tām četrzvaigžņu un pieczvaigžņu viesnīcas. Galvaspilsēta piedzīvo augstākās klases viesnīcu birumu, neslēpj Viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Pinnis, LVRA prezidenta pienākumu izpildītājs

Tas, ka viesnīcas veras vaļā tieši šobrīd, kas varbūt nav tūrisma nozarei raksturīgs tik straujiem pieaugumiem, tas ir vairāk izskaidrojams ar to, ka šie viesnīcu projekti sākās jau agrāk.

Plāni par jaunām viesnīcām radušies sākot no 2013. gadā, kad ģeopolitiskās pārmaiņas vēl neviens neprognozēja. Nākamgad Rīgā durvis varētu vērt vēl divas četrzvaigžņu un divas pieczvaigžņu viesnīcas, tostarp “Grand Hotel Kempinski”.

Jānis Pinnis, LVRA prezidenta pienākumu izpildītājs

Jaunas viesnīcas – tas ir labi, paceļ galamērķa reputāciju, ļoti svarīgi ir viesnīcniekiem saprast, ka viņi nāk šeit nevis pārdalīt un saasināt esošo konkurenci, dalīt to tūristu skaitu, kas šeit ir, bet viņi nāk ar savu pienesumu, domājot un strādājot kā veicināt jaunu tūristu pieplūdumu.

“Pullman Riga Old Town Hotel” savas durvis vaļā vēra šovasar, kļūstot par lielāko pieczvaigžņu viesnīcu Rīgā.

Valdis Vanadziņš, “Pullman Riga Old Town Hotel” direktors

Viesi viņam droši drīkst pieskarties, tas nav tā, ka neskarieties tam klāt! Un sajust, ka zemeslode ir viņu rokās.

“Pullman” zīmola galveno simbolu – zemeslodi – rāda viesnīcas direktors. Lai arī viesnīca ir jauna, tai jau ir izdevies atrast savus klientus.

Galvaspilsētā pieaugot viesnīcu skaitam augs Rīgas konkurētspēja, no jaunām viesnīcām nebaidās Valdis Vanadziņš. “Pullman” klienti lielākoties ir uzņēmēji no Vācijas, Skandināvijas un Krievijas.

Konferenču tūrisms ir “Pullman Riga Old Town Hotel” attīstības stūrakmens. Vasaras jeb tūristu sezona Latvijā ir īsa, tādēļ šeit liels uzsvars tiek likts uz konferenču un pasākumu rīkošanu. Pieejams arī SPA.

Cenas viesnīcā, kurā no prezidenta numuriņa dušas loga redzama vecpilsēta, nav zemas. Taču klienti, kas apmetas šāda līmeņa viesnīcās, tās neuzskata par pārāk augstām. Tomēr Rīgas ielās sastaptie tūristi saka – viesnīcu izvēle šeit ir laba, cenas citreiz varētu būt zemākas.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl