Rīga, Sigulda, Cēsis un Valmiera nākamgad kļūs par Eiropas gastronomijas reģionu. Ko tas nozīmē?

Komentāri

Rīgā, Siguldā, Cēsīs un Valmierā nākamgad ēdienam būs īpaša loma. Šis pilsētas kļuvušas par Eiropas gastronomijas reģionu. Šonedēļ tika izvēlēti trīs garšīgie oficiālie šā statusa suvenīri.

Suvenīri būs pieejami tūrisma informācijas centros, kā arī tiks izmantoti pašvaldību reprezentācijas vajadzībām Latvijā un ārzemēs. Visa nākamā gada garumā Rīgā, Siguldā, Cēsīs un Valmierā tiks organizēti ar ēdienu saistīti pasākumi, lai pievilinātu tūristus no visas pasaules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sezonu atklās janvārī ar gastronomijas festivāliem  Rīgā un Siguldā. Gastronomiskais tūrisms pēdējos gados kļūst arvien populārāks. Kā skaidro speciālisti, Eiropas gastronomijas reģiona statuss paver Latvijai jaunas iespējas.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl